Tina z cyklu "Celebrities Lamas", 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 30 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Jolanta Lach, /Elyot /"Tina" 2021'
cena sprzedaży: 1300 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Nostalgia Anioła, 2021 r.
olej na płótnie, 80 x 100 cm
cena sprzedaży: 1300 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Zmierzch, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'ZMIERZCH | 2021 | Aleksandra Adamczak'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Herid, 2019 r.
olej na płótnie, szpachla, 110 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'T.MASIONEK | HERID | 2019'
cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
bez tytułu, 2021 r.
olej na płótnie, 120 x 120 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Anna Jarzymowska | bez tytułu | 2021 r.'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Polak codzienny, 2021 r.
akryl, olej na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Polak codzienny | Paweł Zakrzewski | 2021'
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Damulka, 2021 r.
akryl na płótnie, 110 x 110 cm
sygnowany na odwrociu: ‘Mariusz Drabarek | Damulka | pieczęcie autorskie | nalepka autorska’
cena wywoławcza: |
1200 zł
Spotkania, 2019 r.
akryl na płótnie, 100 x 81 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
‘Anna Łukacz-Grochowska | Spotkania, 2019 | akryl na płótnie, 81 x 100’
cena wywoławcza: |
1000 zł
Kameleon, 2021 r.
akryl na płótnie, 40 x 30 cm
sygnowany na odwrociu: 'Iga Malinowska'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Letnia akrobatka, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 90 cm
sygnowany l. d. róg: ‘E.BOUKOURBANE’
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Opiekunki z cyklu 'Siostry', 2021 r.
olej na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'OPIEKUNKI z cyklu 'Siostry' | Agnieszka Brzezińska | 2021'
cena wywoławcza: |
1000 zł
One Shade Of Grey, 2021 r.
akryl, tusz na płótnie, 70 x 50 cm
cena sprzedaży: 800 zł
cena wywoławcza: |
800 zł
Kobieta na niebieskim krześle, 2021 r.
technika własna na płótnie, 60 x 60 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Renata Szyszlak | Kobieta na niebieskim krześle | 2021 r.'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Revival, 2021 r.
akryl na płónie, tondo o średnicy 90 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: '"Revival" | monogram | 2021'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Act XXII, 2021 r.
węgiel i szlagmetal na papierze, 42 x 52 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Cempa’
oprawiony w złoto-czarną drewnianą ramę
cena wywoławcza: |
1000 zł
SelfAmélioration, 2019 r.
olej na płótnie, 130 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Piotr Kachny | SelfAmélioration | 2019'
cena sprzedaży: 1800 zł
cena wywoławcza: |
1800 zł
Outride, 2021 r.
akryl na płótnie, 90 x 90 cm
sygnwany na odwrociu: 'Outride | J.Koperkiewicz | 2021'
cena sprzedaży: 1100 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
In The Valley, 2021 r.
olej, akryl na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Sandecka-Ląkocy 21’
cena wywoławcza: |
1200 zł
Wiosenna puszystość z cyklu Zauroczona Dmuchawcami, 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 120 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Mariola Świgulska’
cena wywoławcza: |
1000 zł
Nad wodą, 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany na odwrociu: 'Marta Dunal'
cena sprzedaży: 1100 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł