A jeśli jutro..., 2018 r.
olej na płótnie, 100 x 100 cm
sygnwany l. d. róg: 'A.RUMAN 18'
cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Bo wiosną kwiaty pachną mocniej, 2021 r.
akryl na płótnie, 91 x 91 cm
sygnowany p. g. róg: 'monogram'
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Świt, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘PORADA 2021▲’
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Wydarzyło się, 2021 r.
akryl na płótnie, 90 x 65 cm
sygnowany na odwrociu: 'elochman21'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Woman In A Black Hat, 2021 r.
akyl na płótnie, 70 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: 'Michalina Czurakowska'
cena sprzedaży: 1400 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Czas, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 50 cm
sygnowany l. d. róg: 'PW21'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Galopem po szczęście, 2021 r.
akryl na płótnie, 120 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'monogram' sygnowany i opisany na odwrociu: 'Mariusz Brzyzek | Galopem po szczęście | Kraków, 2021 r.'
cena sprzedaży: 4000 zł
cena wywoławcza: |
1500 zł
Targ rybny - Indonezja, 2020 r.
olej na płótnie, 80 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: 'BmPiasecki 2020'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Pegazy 33, 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 90 cm
sygnowany: 'K2021'
sygnowany i opisany na odwrociu: 'J.Szymański | "Pegazy 33" | 2021'
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Cisza lawendowych pól, 2021 r.
olej na płótnie 80 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: 'WHITE21'
sygnowany i opisany na odwrociu: 'INEZ WHITE | CISZA LAWENDOWYCH PÓL | 2021 | 80 x 80 | OLEJ, PŁÓTNO'
cena sprzedaży: 1600 zł
cena wywoławcza: |
1400 zł
Cykl, 2021 r.
olej na płótnie 80 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: 'monogram'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Przenikanie V - czerwony z cyklu "Intymność światła", 2021 r.
akryl na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Magdalena BARCZYK-KURUS | Przenikanie V - czerwony | cykl: "Intymność światła" | 2021'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Art-u, 2021 r.
akryl na płótnie, 120 x 120 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Leszczyńska | 2021 | "art-u"'
cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza: |
1500 zł
Pierwszy szron, 2021 r.
akryl na płótnie, dyptyk 100 x 140 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: Andrzej Fronczak | Pierwszy szron | dyptyk'
cena wywoławcza: |
1500 zł
Solaris, 2018 r., Święty Jerzy zabija smoka, 2021 r.
olej na płótnie, dyptyk 100 x 160 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Solaris 210108 | 2021 | Jacek Sikora' oraz 'Święty Jerzy zabija smoka | 2021 | Jacek Sikora'
cena wywoławcza: |
1400 zł
Inspiracja, 2020 r.
olej na płótnie, 100 x 90 cm
sygnowany na odwrociu: 'Enest Zawada | olej 2020 | "Inspiracja"'
cena sprzedaży: 5000 zł
cena wywoławcza: |
3000 zł
Africa, 2015 r.
technika akryl, spray na płótnie, 140 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'GR. PLESZYŃSKI | 2015 | Africa'
cena wywoławcza: |
4000 zł
Bez tytułu 19, 2 połowa lat ’90. XX w.
grafika - fotomontaż komputerowy, 60 x 80 cm
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza:
900 zł
Laurencja V, Laurencja VI, 2021 r.
akryl, płótno, dyptyk 150 x 200 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Dominik Smolik | „Laurencja V" | Laurencja VI | Akryl/płótno 150 x 100 cm‘
cena wywoławcza: |
1000 zł
Kwiat paproci, 2021 r.
akryl, technika własna na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: 'Magdalena Bronakowska 2021'
cena wywoławcza: |
1200 zł