4 Wiosenna Aukcja Sztuki - 9 kwietnia 2020 - piątek - godz. 19:00

 KATALOG - 76 obiektów

Zwolnij kochanie, 2019 r.
olej na płótnie, 80 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: ‘rembieliński’

cena wywoławcza:
cena wywoławcza:

1500 zł
A-XXVII, 2020 r.
akryl, olej na płótnie, 60 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: ‘MOST /20/’
sygnowany i opisany na odwrociu

cena sprzedaży: 1300 zł
cena wywoławcza:

1200 zł
Flecista, 2021 r.
akryl na płótnie, 70 x 50 cm

cena sprzedaży: 2400 zł
cena wywoławcza:

1500 zł
Katedra na Wawelu, 2019 r.
olej na płótnie, 145 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: ‘rozmus ‘19’

cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza:

1500 zł
Dobre plamy, 2020 r.
olej na płótnie, 100 x 90 cm

cena sprzedaży: 6000 zł
cena wywoławcza:

2800 zł
31, 2016 r.
akryl na płótnie, 80 x 100 cm

cena sprzedaży: 2000 zł
cena wywoławcza:

1500 zł
Nie jestem święta, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Siuda 2021’

cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza:

1200 zł
Lazurowe wybrzeże, 2021 r.
olej, akryl, szlagmetal na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Kappa’

cena sprzedaży: 7000 zł
cena wywoławcza:

2000 zł
Blue Wonderland, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Sęk’

cena sprzedaży: 2800 zł
cena wywoławcza:

1500 zł
Yellow Fluo Hdiyl Map, 2017 r.
olej na płótnie, 100 x 100 cm

cena sprzedaży: 2200 zł
cena wywoławcza:

1500 zł
Diament, 2018 r.
akryl na płótnie, 93 x 73 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Beer’

cena sprzedaży: 3000 zł
cena wywoławcza:

2000 zł
SelfAmélioration, 2019 r.
olej na płótnie, 130 x 100 cm

cena wywoławcza:
cena wywoławcza:

1500 zł
Nostalgia, 2020 r.
olej na płótnie, 70 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: monogram

cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza:

1500 zł
W słonecznej Materze II, 2020 r.
olej na płótnie, 90 x 120 cm
sygnowany p. d. róg: ‘J.Desperak’

cena sprzedaży: 4000 zł
cena wywoławcza:

2800 zł
In Harmony, 2018 r.
akryl na płótnie, 70 x 140 cm
sygnowany p. d. róg: ‘MARTA BILECKA’

cena wywoławcza:
cena wywoławcza:

1000 zł
Baletnica, 2019 r.
olej na płótnie, 30 x 30 cm
sygnowany p. d. róg: ‘KS 2019’

cena wywoławcza:
cena wywoławcza:

droit de suite

1800 zł
Pejzaż z drogą i polami, 2020 r.
olej na płótnie, 60 x 90 cm
sygnowany l. d. róg: ‘W. Piekarski 2020’

cena sprzedaży: 1400 zł
cena wywoławcza:

1200 zł
Pośród fal, 2020 r.
akwarela, akryl, spray na płótnie, 80 x 100 cm

cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza:

1200 zł
Logo, 2020 r.
olej, akryl na płótnie, 73 x 80 cm

cena wywoławcza:
cena wywoławcza:

2000 zł
Genius loci I, 2019 r.
akryl na płótnie, 120 x 80 cm

cena wywoławcza:
cena wywoławcza:

1000 zł