4 Aukcja Sztuki - Nowe Pokolenie - 7 maja 2021 - piątek - godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 22 kwietnia 2021 r. - zapraszamy

 KATALOG - 92 obiektów

Back To Basic, 2019 r.
akryl na płótnie, 100 x 100 cm

cena wywoławcza:
cena sprzedaży: 1900 zł

1500 zł
Nietypowy towarzysz XIV, 2021 r.
akryl na płótnie, 116 x 81 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
‘Agnieszka Banasiak T./2021 | Nietypowy towarzysz XIV’

cena wywoławcza:

1700 zł
Piknik, 2021 r.
olej na płótnie, 50 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Trojan’2021
‘H.Trojan 2021 | „Piknik” | 50/60’
cena sprzedaży: 3200 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
Bezkres wyobraźni, 2021 r.
akryl na płótnie, 70 x 170 cm
sygnowany p. d. róg: ‘S. Michalska’
cena sprzedaży: 1500 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
Portret semantyczny XXIX, 2021 r.
olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: ‘J. Tyczyński’
cena sprzedaży: 13000 zł

cena wywoławcza:

3000 zł
Biały kruk, 2021 r.
akryl na płótnie, średnica 40 cm (tondo)
sygnowany l. d. róg: ‘Magdalena Rytel-Skorek’20k’
cena sprzedaży: 2600 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
Pianista, 2021 r.
akryl na płótnie, 70 x 50 cm
sygnowany na odwrociu: ‘Piskozub 2021’
cena sprzedaży: 1700 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
Drugie spojrzenie na Materę z cyklu Zapiski z podróży, 2021 r.
olej na płótnie, 80 x 140 cm
sygnowany p. d. róg: ‘JDesperak’

cena wywoławcza:

3000 zł
Kościół w Manaroli, 2019 r.
akryl na płótnie, 185 x 40 cm
sygnowany na odwrociu:
‘„Kościół w Manaroli” | Natalia Rozmus-Esparza | 2019 r.’
cena sprzedaży: 1700 zł

cena wywoławcza:

1600 zł
Z natury wzięte, 2020 r.
akryl na płótnie, 100 x 90 cm
‘Ernest Zawada | olej 2020 | „Z Natury wzięte”‘
cena sprzedaży: 5000 zł

cena wywoławcza:

3000 zł
Zmiana, 2021r.
akryl na płótnie 50 x 90 cm
cena sprzedaży: 1800 zł

cena wywoławcza:

1400 zł
Powiedzmy, że Kupidyn, 2021 r.
akryl, technika własna na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘M.STERN’
cena sprzedaży: 8500 zł

cena wywoławcza:

5000 zł
Falochron, 2021 r.
akryl na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Fronczak’21 r.
‘Andrzej Fronczak | Falochron, 2021 r. | akryl na płótnie | 70 x 100 cm’
cena sprzedaży: 1400 zł

cena wywoławcza:

1300 zł
35 - naczynia i szuflady, 2020 r.
olej na płótnie, 130 x 100 cm
sygnowany: ‘MALAK 2021’

cena wywoławcza:

1500 zł
Leżąca, 2020 r.
technika mieszana na płótnie, dyptyk 120 x 200 cm
cena sprzedaży: 1500 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
Pandemonium XI, 2020 r.
olej na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany na odwrociu: ‘Nogaj’
cena sprzedaży: 1700 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
This Is What Happens, When You Step On A Lego Brick, 2021 r.
technika mieszana na płótnie, 81 x 65 cm
sygnowany p. d. róg monogram
‘„This is what happens when you step on a Lego brick”|
Kamil Jaczyński | Warszawa 2021’
cena sprzedaży: 1200 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
I Need A Cab Please, 2019 r.
akryl, olej na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany: ‘Rembieliński’
‘„I need a cab, please” | olej akryl płótno | 60 x 80 cm 2019 |
Piotr Rembieliński’

cena wywoławcza:

1200 zł
Bliska przyszłość, 2020 r.
akryl na płótnie, 81 x 65 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Beer’
oprawiony w złotą ramę: 90 x 74 cm

cena wywoławcza:

3600 zł
Czyli jak ugryzę to jabłko to wpuścisz mnie na kocyk, 2021 r.
olej, akryl na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany na odwrociu: ‘T.KURAN’
cena sprzedaży: 3600 zł

cena wywoławcza:

1500 zł