Kompozycja nr 301, 2022 r.
akryl na płótnie, 70 x 70 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
'IWONA GABRYŚ'
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Santorini -wyspa artystów, 2022 r.
olej na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'M. Kurek'
'Magdalena Kurek, "Santorini -wyspa artystów",
olej na płótnie, 100x100cm, 2022r.'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Far Frombork Home, 2022 r.
olej na płótnie, szlagmetal, 116 x 80 cm
cena wywoławcza: |
1000 zł
Skala tańczącego nieba, 2022 r.
olej na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'MS 2022r.'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Tulip, 2022 r.
akryl na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: 'monogram'
cena wywoławcza: |
1100 zł
Lola na plaży, 2021 r.
ceramika szkliwiona, 13 x 16 x 12 cm
cena wywoławcza: |
500 zł
Żołnierz wyklęty, 2019 r.
terakota pokryta tkaniną,
40 x 25 x 25cm
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Dobra aura, 2008 r.
brąz, kamień, podstawa granitowa, 54 x 34 x 17 cm
sygnowane na tyle podstawy:
'Dętkoś 08'
cena sprzedaży: 1800 zł
cena wywoławcza: |
1800 zł