4  Aukcja Sztuki NEW ART - 2 czerwca 2022 - czwartek - godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 26 maja 2022 r. - zapraszamy

 KATALOG - 68 obiektów

Wieża Babel, 2022 r.
technika mieszana na płótnie, 40 x 30 cm z passepartout
oprawiony 41,5 x 31,5 cm
sygnowany p. d. róg: 'MARCZUK 2022'
opisany na odwrocie

cena wywoławcza:

800 zł
Czas na relaks, 2022 r.
olej na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: 'A.B.'
sygnowany i opisany naodwrociu:
'Czas na relaks | Agnieszka Brzezińska | 2022'

cena wywoławcza:

1000 zł
Papuga, kot i człowiek, 2022 r.
olej na płótnie, 90 x 90 cm

cena wywoławcza:

1200 zł
olej/akryl na płótnie, 76 x 76 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
sygnowany i opisany na odwrociu:
'Zanna Brzyzek 01/2022'

cena wywoławcza:

1200 zł
Znajdź mnie, 2021 r.
akryl na płótnie, 70 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Beer’
cena sprzedaży: 1400 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Mocarz, z cyklu 'Byki na czerwonym dywanie', 2022 r.
akryl na płótnie, 90 x 90 cm
werniksowany
sygnowany p. d. róg: monogram

cena wywoławcza:

1100 zł
Jeszcze tylko chwila, 2022 r.
akryl na płótnie, 80 x 100 cm
'Jeszcze tylko chwila | 2022 | Jacek Sikora'
cena sprzedaży: 1000 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Rozmyślania, 2022 r.
akryl na płótnie, 90 x 90 cm
T. KURAN 2022 | "Rozmyślania" |
Stary Testament Księga Rodzaju Rozdz. 4,1 - 2 |
cena sprzedaży: 1500 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
Siła energii serca, 2021 r.
olej na płótnie, 120 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'Alicja Szczukowska
2021'
cena sprzedaży: 1200 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Morze marzeń, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
'Julia Szymańska | "Morze marzeń" | 2021'

cena wywoławcza:

800 zł
Jeździec apokalipsy, 2022 r.
pastel na papierze, oprawiony, 72,5 x 52,5 cm
sygnowany p. d. róg: 'D. Górski'
'Dariusz Górski'
cena sprzedaży: 1000 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Przez fale, 2022 r.
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
'Piotr Kieruj | Przez fale |
2022'

cena wywoławcza:

1200 zł
Bad Religion, 2022 r.
technika mieszana na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
'Bad Religion | Kamil Jaczyński | Warszawa 2022'
cena sprzedaży: 1300 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Neuro, 2018 r.
akryl, spray na płótnie, 90 x 180 cm
sygnowany p. d. róg: ‘DEMENZ’
‘DEMENZ | MICHAŁ WĘGRZYN | „NEURO” | FESTUNG DEMENZ
21.09.2018 | JAKOŚĆ: AMSTRDAM | EXPERT | +LEN’

cena wywoławcza:

1800 zł
Artefakt, 2021 r.
akryl na płótnie, 110 x 125 cm
'Artefakt'' | Mariusz Drabarek | Wrocław 07.08.2021'
pieczątka autorska
cena sprzedaży: 1100 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Maska, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 70 cm

cena wywoławcza:

1300 zł
Kompozycja II, 2021 r.
akryle i farby olejne na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'AS'
cena sprzedaży: 1200 zł

cena wywoławcza:

1100 zł
Abstrakcja, 2022 r.
olej na płótnie, 73 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: 'Wasilewski MMXXII'
Mariusz Stanisław Wasilewski |
"Abstrakcja" | olej na płótnie |
73 x 100 cm | 2022'

cena wywoławcza:

1000 zł
Pejzaż wiślany XXXVII, 2022 r.
olej na płótnie, 50 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: 'J. K. Hudzik '2022'
'Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik | Pejzaż wiślany XXXVII |
2022'
cena sprzedaży: 1400 zł

cena wywoławcza:

700 zł
Dwa gargulce, 2019 r.
olej na płótnie 110 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'Dawid Masionek'
'DAWID MASIONEK | Dwa gargulce | 2019'
cena sprzedaży: 1800 zł

cena wywoławcza:

1500 zł