3 JESIENNA Aukcja Sztuki - 8 października 2021 - piątek - godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 1 października 2021 r. - zapraszamy

 KATALOG - 76 obiektów

Rozpiętość VII, 2019 r.
węgiel i szlagmetal na papierze,
olej na płótnie, 160 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
'Szewczyk | 2019'
cena sprzedaży: 2400 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Szum 2, 2021 r.
olej na płótnie 95 x 95 cm
sygnowany p. d. róg: 'monogram | 21'
'monogram | Marcin Wilk | "Szum 2" | 2021'

cena wywoławcza:

1200 zł
Mroczne Czasy, 2021 r.
olej na płótnie, szpachla, 90 x 150 cm
sygnowany p. d. róg:
'T. Masionek'
'MROCZNE CZASY | T. MASIONEK |
2021 | monogram'
cena sprzedaży: 1500 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Knowledge & Wisdom, 2021 r.
farba i tusz akrylowy, spray,
technika mieszana na płótnie, 70 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: 'monogram'
'Knowledge & Wisdom | Kamil Jaczyński |
Warszawa | 2021'
cena sprzedaży: 1400 zł

cena wywoławcza:

800 zł
Zderzenie II, 2021 r.
technika mieszana: farby akrylowe,
olejne, emalie olejne, pigmenty i spray na płótnie
120 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ' AS '
cena sprzedaży: 1300 zł

cena wywoławcza:

1100 zł
Wiosna 9, 2021 r.
olej na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. g. róg: 'Horhol 21'
'Horhol 21'
cena sprzedaży: 1100 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Pan księżyc, 2021 r.
akryl, technika własna na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg:
'Magdalena Bronakowska 2021'
cena sprzedaży: 1700 zł

cena wywoławcza:

1300 zł
Farhenheit, 2021 r.
olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany na bocznej krawędzi obrazu: Jacek Sikora
'Farhenheit | 2021 | Jacek Sikora'
cena sprzedaży: 2000 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Niespotykane akwarium, 2020 r.
alkyd na płótnie, 90 x 120 cm
sygnowany p. d. róg:
'Andrzej Wroński 2020'
'Niespotykane akwarium |
Andrzej Wroński | Alkyd-płótno |
2020 rok | 90 x 120'

cena wywoławcza:

1200 zł
Brama na pełne morze, 2021 r.
akryl na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'A.Fronczak - 21 r.'
'Andrzej Fronczak | "Brama na pełne morze" '

cena wywoławcza:

1200 zł
Przenikanie VII, cykl 'Intymność światła', 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
'Magdalena Barczyk-Kurus |
Przenikanie VII, cykl 'Intymność światła' |
2021 r.
cena sprzedaży: 1200 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Kwiecizm makowy, 2020 r.
olej na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg:
'K. Ruminkiewicz'
' "Kwiecizm makowy" |
100 x 100 |
olej, werniks |
Krystyna Ruminkiewicz'
2021 r.
cena sprzedaży: 4000 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
Wybuch wyobraźni, 2021 r.
akryl na płótnie, 115 x 75 cm
sygnowany p. d. róg:
'Mariola Świgulska 2021 r.'.

cena wywoławcza:

1000 zł
Poranne rozmowy i inne zajęcia, 2021 r.
olej na płótnie, 60 x 130 cm
sygnowany p. d. róg:' F. Łoziński'
cena sprzedaży: 1000 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Dream, 2021 r.
akryl na płótnie, tondo 80 cm
sygnowany na przodzie:
'monogram | 2021|'
sygnowany i opisywany na odwrocie:
' "DREAM" | monogram | 2021'
cena sprzedaży: 1000 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Whispers, 2021 r.
olej, akryl na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany p. d. róg:
'Sandecka Ląkocy '21'

cena wywoławcza:

1000 zł
Jestem, z cyklu "Z lotu samolotu", 2019 r.
akryl na płótnie, 50 x 50 cm
' Anna ŁUCZAK-GROCHOWSKA |
z cyklu " Z lotu samolotu" - "Jestem" 2019 |

cena wywoławcza:

1000 zł
Koniec z rybami, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
'Kucharska'

cena wywoławcza:

1000 zł
Dream Land, 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg:
'Marta Dunal'

cena wywoławcza:

1000 zł
PtaPrak, 2021 r.
akryl na płótnie, 90 x 110 cm
'Justyna Wanat - Tenerowicz | 2021'

cena wywoławcza:

1000 zł