Rozpiętość VII, 2019 r.węgiel i szlagmetal na papierze, olej na płótnie, 160 x 100 cm sygnowany i opisany na odwrociu: 'Szewczyk | 2019'
cena sprzedaży: 2400 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Szum 2, 2021 r.olej na płótnie 95 x 95 cm sygnowany p. d. róg: 'monogram | 21' sygnowany i opisany na odwrociu: 'monogram | Marcin Wilk | "Szum 2" | 2021'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Mroczne Czasy, 2021 r.olej na płótnie, szpachla, 90 x 150 cm sygnowany p. d. róg: 'T. Masionek' sygnowany i opisany na odwrociu: 'MROCZNE CZASY | T. MASIONEK | 2021 | monogram'
cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Knowledge & Wisdom, 2021 r.farba i tusz akrylowy, spray, technika mieszana na płótnie, 70 x 70 cm sygnowany p. d. róg: 'monogram' sygnowany i opisany na odwrociu: 'Knowledge & Wisdom | Kamil Jaczyński | Warszawa | 2021'
cena sprzedaży: 1400 zł
cena wywoławcza: |
800 zł
Zderzenie II, 2021 r.technika mieszana: farby akrylowe, olejne, emalie olejne, pigmenty i spray na płótnie 120 x 80 cm sygnowany i opisany na odwrociu: ' AS '
cena sprzedaży: 1300 zł
cena wywoławcza: |
1100 zł
Wiosna 9, 2021 r.olej na płótnie, 80 x 80 cm sygnowany p. g. róg: 'Horhol 21' sygnowany i opisany na odwrociu: 'Horhol 21'
cena sprzedaży: 1100 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Pan księżyc, 2021 r.akryl, technika własna na płótnie, 100 x 100 cm sygnowany p. d. róg: 'Magdalena Bronakowska 2021'
cena sprzedaży: 1700 zł
cena wywoławcza: |
1300 zł
Farhenheit, 2021 r.olej na płótnie, 80 x 100 cm sygnowany na bocznej krawędzi obrazu: Jacek Sikora sygnowany i opisany na odwrociu: 'Farhenheit | 2021 | Jacek Sikora'
cena sprzedaży: 2000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Niespotykane akwarium, 2020 r.alkyd na płótnie, 90 x 120 cm sygnowany p. d. róg: 'Andrzej Wroński 2020' sygnowany i opisany na odwrociu: 'Niespotykane akwarium | Andrzej Wroński | Alkyd-płótno | 2020 rok | 90 x 120'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Brama na pełne morze, 2021 r.akryl na płótnie, 70 x 100 cm sygnowany p. d. róg: 'A.Fronczak - 21 r.' sygnowany i opisany na odwrociu: 'Andrzej Fronczak | "Brama na pełne morze" '
cena wywoławcza: |
1200 zł
Przenikanie VII, cykl 'Intymność światła', 2021 r.akryl na płótnie, 80 x 80 cm sygnowany i opisany na odwrociu: 'Magdalena Barczyk-Kurus | Przenikanie VII, cykl 'Intymność światła' | 2021 r.
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Kwiecizm makowy, 2020 r.olej na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg:
'K. Ruminkiewicz'
sygnowany i opisany na odwrociu:
' "Kwiecizm makowy" |
100 x 100 |
olej, werniks |
Krystyna Ruminkiewicz'
2021 r.
cena sprzedaży: 4000 zł
cena wywoławcza: |
1500 zł
Wybuch wyobraźni, 2021 r.akryl na płótnie, 115 x 75 cm
sygnowany p. d. róg:
'Mariola Świgulska 2021 r.'.
cena wywoławcza: |
1000 zł
Poranne rozmowy i inne zajęcia, 2021 r.olej na płótnie, 60 x 130 cm
sygnowany p. d. róg:' F. Łoziński'
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Dream, 2021 r.akryl na płótnie, tondo 80 cm
sygnowany na przodzie:
'monogram | 2021|'
sygnowany i opisywany na odwrocie:
' "DREAM" | monogram | 2021'
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Whispers, 2021 r.olej, akryl na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany p. d. róg:
'Sandecka Ląkocy '21'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Jestem, z cyklu "Z lotu samolotu", 2019 r. akryl na płótnie, 50 x 50 cm
' Anna ŁUCZAK-GROCHOWSKA |
z cyklu " Z lotu samolotu" - "Jestem" 2019 |
cena wywoławcza: |
1000 zł
Koniec z rybami, 2021 r. akryl na płótnie, 100 x 70 cm
'Kucharska'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Dream Land, 2021 r. akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg:
'Marta Dunal'
cena wywoławcza: |
1000 zł
PtaPrak, 2021 r. akryl na płótnie, 90 x 110 cm
'Justyna Wanat - Tenerowicz | 2021'
cena wywoławcza: |
1000 zł