3 JESIENNA Aukcja Sztuki - 8 października 2021 - piątek - godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 1 października 2021 r. - zapraszamy

 KATALOG - 76 obiektów

Ballada o Szymonku, 2021 r.
akryl na płótnie 90 x 80 cm
sygnowany p.d. róg: 'MALEVICZ'
sygnowany i opisany na odwrociu:
'Ballada o Szymonku | Częstochowa |
A. D. 2021 | Krzysztof Kamil Malewicz'

cena wywoławcza:

1000 zł
Seba na pewno nie jest żydem ani LGBT, 2021 r.
akryl na płótnie, 90 x 90 cm
'elochman '21'
cena sprzedaży: 1300 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Wspomnienie, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p.d. róg:
'PORADA 2021▲'
cena sprzedaży: 1400 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
RABATY V, 2018 r.
olej na płótnie, 90 x 80 cm
sygnowany p.d. róg:
'E. BOUKOURBANE'

cena wywoławcza:

1000 zł
Jesień, 2019 r.
olej na płótnie 100 x 30 cm
sygnowany l. d. róg: ' PW.2019'
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Jesień'
cena sprzedaży: 1000 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Krewni, 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany l. d. róg:
'M. Rukszan | VII 2021'
'M. Rukszan | KREWNI |
AKRYL + WERNIKS |
OL 2021'

cena wywoławcza:

1900 zł
Sonata 2, op.1, 2021 r.
olej na płótnie, 120 x 120 cm
'Z. Blekiewicz ' 21 | Sonata 2, op. 1'

cena wywoławcza:

1800 zł
Kobieta w pomarańczach, 2021 r.
akryl na płótnie, 70 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: 'monogram'

cena wywoławcza:

1500 zł
W drodze 2, 2019 r.
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
cena sprzedaży: 1200 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
TV, 2020 r.
akryl na płótnie,120 x 140 cm
'Mariusz Drabarek |
Wrocław 27.06.2020 r.'

cena wywoławcza:

1200 zł
Luna italiana, z cyklu Zapiski z podróży, 2021 r.
olej na płótnie, 140 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: 'Desperak'
Joanna Jeżewska-Desperak |
"Zapiski z podróży - Luna italiana" |
olej na płótnie, 140 x 70 cm | 2021 r. | monogram'
cena sprzedaży: 5500 zł

cena wywoławcza:

2400 zł
Party, 2021 r.
akryl na płótnie, 89 x 116 cm
sygnowany p. d. róg:
'Michalina Czurakowska'
'Michalina Czurakowska | 2021 |
"Party" '
cena sprzedaży: 3400 zł

cena wywoławcza:

1100 zł
Duality, 2021 r.
olej na płótnie, 140 x 100 cm
'2-21 | TATAI | "Duality" '

cena wywoławcza:

1000 zł
Ikona plażowa, 2021 r.
akryl na płótnie, 50 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: 'I. Szewczyk'
cena sprzedaży: 1500 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Ciekawe, czy Adam wybierze mnie czy jabłko, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: 'T. Kuran'
'T. Kuran 2021 |
"Ciekawe, czy Adam wybierze mnie czy jabłko" |
Stary Testament Księga Rodzaju Rozdz. 3,1-7 '
cena sprzedaży: 1900 zł

cena wywoławcza:

1300 zł
Mamo, on ma więcej, 2021 r.
olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany monogramem w lewym dolnym rogu oraz na odwroci
cena sprzedaży: 2000 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
Bez tytułu, 2 połowa lat ’90. XX w.
grafika – fotomontaż komputerowy na papierze,
80 x 80 cm
cena sprzedaży: 700 zł

cena wywoławcza:

700 zł
Nieprzyjemne konsekwencje, 2018 r.
technika własna, 100 x 150 cm
'Nieprzyjemne konsekwencje | Mączka | XVIII

cena wywoławcza:

1400 zł
Struktura X, 2019 r.
akryl, technika własna na płótnie, 100 x 80 cm
'2019.07.18 | Agnieszka Brzezińska'
cena sprzedaży: 1300 zł

cena wywoławcza:

1100 zł
Act XVI from Goldleafs series, 2021 r.
węgiel i szlagmetal na papierze,
oprawiona - złoto/czarna drewniana rama - 42 x 52 cm

cena wywoławcza:

1000 zł