Ballada o Szymonku, 2021 r.
akryl na płótnie 90 x 80 cm
sygnowany p.d. róg: 'MALEVICZ'
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Ballada o Szymonku | Częstochowa | A. D. 2021 | Krzysztof Kamil Malewicz'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Seba na pewno nie jest żydem ani LGBT, 2021 r.
akryl na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
'elochman '21'
cena sprzedaży: 1300 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Wspomnienie, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p.d. róg:
'PORADA 2021▲'
cena sprzedaży: 1400 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
RABATY V, 2018 r.
olej na płótnie, 90 x 80 cm
sygnowany p.d. róg:
'E. BOUKOURBANE'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Jesień, 2019 r.
olej na płótnie 100 x 30 cm
sygnowany l. d. róg: ' PW.2019' sygnowany i opisany na odwrociu: 'Jesień'
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Krewni, 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: 'M. Rukszan | VII 2021' sygnowany i opisany na odwrociu: 'M. Rukszan | KREWNI | AKRYL + WERNIKS | OL 2021'
cena wywoławcza: |
1900 zł
Sonata 2, op.1, 2021 r.
olej na płótnie, 120 x 120 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Z. Blekiewicz ' 21 | Sonata 2, op. 1'
cena wywoławcza: |
1800 zł
Kobieta w pomarańczach, 2021 r.
akryl na płótnie, 70 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: 'monogram'
cena wywoławcza: |
1500 zł
W drodze 2, 2019 r.
akryl na płótnie, 100 x 70 cm sygnowany p. d. róg: 'monogram'
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
TV, 2020 r.
akryl na płótnie,120 x 140 cm sygnowany i opisany na odwrociu: 'Mariusz Drabarek | Wrocław 27.06.2020 r.'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Luna italiana, z cyklu Zapiski z podróży, 2021 r.
olej na płótnie, 140 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: 'Desperak'
Joanna Jeżewska-Desperak |
"Zapiski z podróży - Luna italiana" |
olej na płótnie, 140 x 70 cm | 2021 r. | monogram' cena sprzedaży: 5500 zł
cena wywoławcza: |
2400 zł
Party, 2021 r.
akryl na płótnie, 89 x 116 cm sygnowany p. d. róg: 'Michalina Czurakowska' sygnowany i opisany na odwrociu: 'Michalina Czurakowska | 2021 | "Party" '
cena sprzedaży: 3400 zł
cena wywoławcza: |
1100 zł
Duality, 2021 r.
olej na płótnie, 140 x 100 cm sygnowany p. d. róg: 'monogram' sygnowany i opisany na odwrociu: '2-21 | TATAI | "Duality" '
cena wywoławcza: |
1000 zł
Ikona plażowa, 2021 r.
akryl na płótnie, 50 x 90 cm sygnowany p. d. róg: 'I. Szewczyk'
cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Ciekawe, czy Adam wybierze mnie czy jabłko, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 80 cm sygnowany l. d. róg: 'T. Kuran' sygnowany i opisany na odwrociu: 'T. Kuran 2021 | "Ciekawe, czy Adam wybierze mnie czy jabłko" | Stary Testament Księga Rodzaju Rozdz. 3,1-7 '
cena sprzedaży: 1900 zł
cena wywoławcza: |
1300 zł
Mamo, on ma więcej, 2021 r.
olej na płótnie, 80 x 100 cm sygnowany monogramem w lewym dolnym rogu oraz na odwroci
cena sprzedaży: 2000 zł
cena wywoławcza: |
1500 zł
Bez tytułu, 2 połowa lat ’90. XX w.
grafika – fotomontaż komputerowy na papierze, 80 x 80 cm
cena sprzedaży: 700 zł
cena wywoławcza: |
700 zł
Nieprzyjemne konsekwencje, 2018 r.
technika własna, 100 x 150 cm sygnowany i opisany na odwrociu: 'Nieprzyjemne konsekwencje | Mączka | XVIII
cena wywoławcza: |
1400 zł
Struktura X, 2019 r.
akryl, technika własna na płótnie, 100 x 80 cm sygnowany i opisany na odwrociu: '2019.07.18 | Agnieszka Brzezińska'
cena sprzedaży: 1300 zł
cena wywoławcza: |
1100 zł
Act XVI from Goldleafs series, 2021 r.węgiel i szlagmetal na papierze, oprawiona - złoto/czarna drewniana rama - 42 x 52 cm sygnowany p. d. róg: 'monogram'
cena wywoławcza: |
1000 zł