She, 2020 r.
olej na płótnie, 70 x 70 cm sygnowany l. d. róg: monogram

cena sprzedaży: 1800 zł
cena wywoławcza:

1500 zł
Baletnica, 2019 r.,
olej na płótnie, 30 x 30 cm sygnowany p. d. róg: ‘KS 2019’

cena wywoławcza:
cena sprzedaży: 1800 zł

1800 zł
Co lubią tygrysy, 2019 r.
olej na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘rembieliński’,

cena wywoławcza:

1500 zł
Niedzielne popołudnie w Materze, 2021 r.
olej na płótnie, 90 x 120 cm sygnowany p. d. róg: ‘J. Desperak’

cena wywoławcza:
cena sprzedaży: 2800 zł

2800 zł
Portret z bryłą 2, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘J. Tyczyński’

cena wywoławcza:
cena sprzedaży: 9000 zł

4000 zł
Rodos - portal, 2018 r.
olej na płótnie, 140 x 50 cm
sygnowany p. d róg: ‘rozmus ‘18
sygnowany i opisany na odwrociu

cena wywoławcza:
cena sprzedaży: 2600 zł

1500 zł
Na szlaku, 2020 r.
akryl, olej na płótnie, 70 x 50 cm sygnowany i opisany na odwrociu

cena wywoławcza:

2000 zł
W lesie, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 80 cm sygnowany p. d. róg

cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza:

1200 zł
Świt, 2020 r.
olej na płótnie, 100 x 90 cm

cena wywoławcza:

2800 zł
Dziwny gorejący krzew, 2020 r.
akryl na płótnie, 120 x 60 cm

cena wywoławcza:

1200 zł
Baobab z cyklu Africa, Luanda, 2020 r.
akryl, spray na płótnie, 72 x 72 cm
sygnowany na bocznej krawędzi obrazu: ‘Pleszyński 2020’

cena wywoławcza:

1500 zł
Tuli-Pan, 2021 r.
olej na płótnie, 76 x 46 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Mikuła’
opisany na odwrociu

cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza:

900 zł
Idę tunelem, 2018 r.
akryl na płótnie, 120 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: ‘S. Michalska’

cena wywoławcza:
cena sprzedaży: 1800 zł

1500 zł
Ale Jazz, 2021 r.
akryl na płótnie, 120 x 120 cm

cena wywoławcza:
cena sprzedaży: 1400 zł

1200 zł
Duże zwierzę, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 70 cm sygnowany na odwrociu

cena sprzedaży: 5500 zł
cena wywoławcza:

1500 zł
Wszystko jest Energią, 2020 r.
olej na płótnie, 100 x 150 cm sygnowany i opisany na odwrociu

cena sprzedaży: 2200 zł
cena wywoławcza:

1300 zł
01’21, 2021 r.
technika mieszana na płótnie, 140 x 200 cm

cena sprzedaży: 1800 zł
cena wywoławcza:

1800 zł
Obiekt, 2020 r.
olej na płótnie, 137 x 105 cm sygnowany: ‘Malak’

cena wywoławcza:

1400 zł
Portret Vincenta, 2021 r.
technika mieszana na pleksi i płycie, 50 x 35 cm

cena wywoławcza:

1200 zł
Jesteśmy tam, gdzie nasze myśli, 2021 r.
akryl na płótnie, 120 x 80 cm sygnowany p. d. róg: monogram

cena sprzedaży: 5000 zł
cena wywoławcza:

1500 zł