27 Aukcja Młodej Sztuki - 4 września 2020 - piątek - godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych trwa - zapraszamy

 KATALOG - 70 obiektów

W czasie sjesty, 2020 r.,
akryl, olej na płótnie, 70 x 60 cm
sygnowany p. l. róg: ‘Mkępka 2020’

cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Kraków – różowa ulica, 2019 r.,
olej na płótnie, 140 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: ‘rozmus ‘19’
sygnowany i opisany na odwrociu:
‘„Kraków – różowa ulica” | natalia rozmus’

cena sprzedaży: 1700 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Afro, 2012 r.,
akryl na płycie, 44 x 44 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Warecki’

cena wywoławcza:

1000 zł
Gejsza, 2020 r.,
technika mieszana na płótnie, 100 x 60 cm
sygnowany na odwrociu

cena sprzedaży: 2000 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Pani Nauka surfuje, 2020 r.,
akryl na płótnie, 80 x 65 cm
sygnowany i opisany na odworciu:
‘ „Pani Nauka surfuje”

cena wywoławcza:

1000 zł
Etno, 2020 r.,
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: monogram

cena sprzedaży: 1400 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Rainbow Waterfall, 2020 r.,
akryl na płótnie, 120 x 150 cm
‘RAINBOW WATERFALL | 2020 | Gossia Zielaskowska’

cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Przesiadaniec, 2020 r.,
akryl na płótnie, 73 x 54 cm
sygnowany p. d. róg: ‘BARANOWSKI 20/20’

cena sprzedaży: 1300 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Princess’s Dream, 2020 r.,
technika mieszana na płótnie, 120 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘n-w’
‘natalia | nasada-wojtal | „Princess’ s Dream” | 2020 r.’

cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Miasteczko, 2017 r.,
olej na płótnie, 55 x 51 cm
sygnowany p. d. róg: ‘MOST /17/’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘”MIASTECZKO”
55/50.5 | MICHAŁ OSTANIEWICZ | październik 2017| MOST’

cena wywoławcza:

1000 zł
A2, 2019 r. ,
technika mieszana na płótnie, 180 x 70 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘„A2”
Kamila Bednarska | mix media | 2019’

cena sprzedaży: 1900 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Ingenium, 2016 r.,
akryl, spray na płótnie, 120 x 60 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Daniel Białowąs
INGENIUM | AKRYL, SPRAY NA PŁÓTNIE | 2016’

cena wywoławcza:

1000 zł
Akt zielony, 2017 r.,
akryl na płótnie, 92 x 73 cm
sygnowany na odwrociu: ‘Juliusz Lewandowski 2017’

cena sprzedaży: 1600 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Podmuch wiatru, czyli żona Lota na chwilę przed obróceniem, 2020 r.,
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘T. KURAN’

cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Fi, 2015 r.,
akryl na płótnie, 60 x 90 cm
sygnowany na odwrociu: ‘ELŻBIETA PRUSINOWSKA 24 I 2015’

cena wywoławcza:

1000 zł
Możny kawaler, 2020 r.,
akryl, olej na płótnie, 100 x 73 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Campio’

cena wywoławcza:

1000 zł
Carte, 2020 r.,
akryl na płótnie, 100 x 50 cm
‘PIOTR WORONIEC JR | „CARTE” | 2020’

cena wywoławcza:

1000 zł
Waleczni, 2017 r.,
olej na płótnie, 100 x 73 cm
sygnowany na odwrociu: ‘P. Trusik 2017’

cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
One Day Diary, 2013 r.,
olej na płótnie, 30 x 60 cm
sygnowany p. g. róg: monogram

cena wywoławcza:

1000 zł
Insomnia z cyklu Nie tak odległe…, 2018 r.,
akryl na płycie, 60 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘RÓŻYC 2018’

cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza:

1000 zł