25 Aukcja Młodej Sztuki - 21 lutego 2020 - piątek - godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 14 lutego 2020 r. - zapraszamy

 KATALOG - 76 obiektów

Flower Blossom, 2020 r.,
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Sęk’

cena sprzedaży: 1400 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Złoty kolczyk, 2019 r.,
olej na płótnie, 30 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
opisany na odwrociu: ‘5526 | 2019’

cena wywoławcza:

1000 zł
Val di Fiemme – ulica w czerwieni, 2019 r.,
olej na płótnie, 140 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: ‘rozmus ‘19’
sygnowany i opisany na odwrociu:
‘„Val di Fiemme/ulica w czerwieni” | natalia rozmus 2019’

cena sprzedaży: 1800 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Zbladł słońca blask, 2018 r.,
technika własna na płótnie, 100 x 120 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Zalewska’
opisany na odwrociu:
’„Zbladł słońca blask” Anna Zalewska 2018’

cena sprzedaży: 3600 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Kompozycja z oknem II, 2019 r.,
technika mieszana na płótnie, 95 x 110 cm
‘KOMPOZYCJA Z OKNEM II | GRZYMSKA ‘19’

cena wywoławcza:

1000 zł
Ślad, 2018 r.,
technika mieszana na płótnie, 2 x 100 x 70 cm (dyptyk)
‘Kamila | Bednarska | 2018 | mix media’

cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Lilith, 2019 r.,
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: monogram

cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Stay Shiny, 2020 r.,
technika mieszana na płótnie, 2 x 120 x 90 cm (dyptyk)
sygnowany na odwrociu: ‘MAŁGORZATA PABIS’

cena sprzedaży: 1800 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Dama Karo, 2019 r.,
akryl, olej na płótnie, 120 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Porada 2019’

cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Zabawa z kamieniem, 2019 r.,
olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: monogram
sygnowany na odwrociu: monogram
na odwrociu pieczęć autorska

cena wywoławcza:

1000 zł
Mako, 2019 r.,
‘„MAKO” 2019 Gossia Zielaskowska’

cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Holy City, 2019 r.,
technika mieszana na płótnie, 60 x 75 cm
sygnowany p. d. róg: ‘J. Warwas 2019’
sygnowany na odwrociu: ‘Justyna Warwas | 2019’

cena wywoławcza:

1000 zł
Afternoon of a Faun, 2020 r.,
akryl na płótnie, 2 x 150 x 100 (dyptyk)
sygnowany na odwrociu

cena sprzedaży: 1800 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Locus 10, 2019 r.,
olej na płótnie, 60 x 90 cm
sygnowany na odwrociu: ‘Z. Blekiewicz ‘19’

cena sprzedaży: 1100 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Descent, 2019 r.,
akryl na płótnie, 90 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘GaryanteS’
opisany na odwrociu:
‘Sebastian Garyantesiewicz | „Descent” | 2019’

cena sprzedaży: 1900 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Kicia i kropek zwiedzają świat, 2020 r.,
akryl, olej na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: ‘MKępka 2020’

cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Zima ze strumykiem, 2018 r.,
olej na płótnie, 50 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: ‘W. Piekarski 2018’

cena wywoławcza:

1000 zł
Metropolis, 2020 r.,
akryl na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Piotr Zawadzki’
opisany na odwrociu:
‘Metropolis | Piotr Zawadzki | 19 I 2020’

cena sprzedaży: 2200 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Marina 2, 2019 r.,
akryl na płótnie, 50 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: ‘M. BILECKA’
‘MARTA BILECKA | NOV. 2019 | „MARINA 2”’

cena sprzedaży: 1400 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Poganiacz czasu i technokwiaty, 2019 r.,
technika własna na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany l. g. róg: ‘BARANOWSKI 29/19’
na odwrociu nalepka autorska

cena sprzedaży: 1100 zł
cena wywoławcza:

1000 zł