23 Aukcja Młodej Sztuki - 6 września 2019 - piątek - godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 30 sierpnia 2019 r. - zapraszamy

 KATALOG - 80 obiektów

Wenecja, 2019 r.,
olej, akryl na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany l. d. róg: ‘M. Kępka 2019’

cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza:

800 zł
Opadła kurtyna niepewności, 2018 r.,
technika mieszana na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
‘„Opadła kurtyna niepewności” | Anna Zalewska 2017’

cena sprzedaży: 6000 zł
cena wywoławcza:

800 zł
Gladiole, 2019 r.,
technika mieszana na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘J. Misztal 2019’

cena sprzedaży: 4000 zł
cena wywoławcza:

800 zł
Between, 2019 r.,
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Sęk’

cena sprzedaży: 2400 zł
cena wywoławcza:

800 zł
Zapach lawendy, 2019 r.,
akryl, olej, szlagmetal na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Kappa’
sygnowany na odwrociu: ‘Alicja | Kappa | 2019 r.’

cena sprzedaży: 2400 zł
cena wywoławcza:

800 zł
Linoskoczek, 2019 r.,
akryl na płótnie, 100 x 60 cm
sygnowany na odwrociu: ‘Piskozub 2019’

cena sprzedaży: 1600 zł
cena wywoławcza:

800 zł
Kobieta z piórkiem III, 2019 r.,
olej na płótnie, 97 x 76 cm
sygnowany p. d. róg: ‘J.Tyczyński’

cena sprzedaży: 3600 zł
cena wywoławcza:

800 zł
M2, 2018 r.,
technika mieszana na płótnie, 2 x 110 x 70 cm (dyptyk)
‘M II | Kamila Bednarska | 2019 | mix’

cena sprzedaży: 2600 zł
cena wywoławcza:

800 zł
21 VII ’18, 2018 r.,
olej na płótnie, 170 x 140 cm
sygnowany na odwrociu: ‘GRZYMSKA 21 VII ‘18’

cena sprzedaży: 3000 zł
cena wywoławcza:

800 zł
Stranger Thing VIII, 2019 r.,
technika mieszana na płótnie, 50 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: ‘J. Warwas 2019’

cena wywoławcza:

800 zł
Apertus, 2018 r. ,
akryl na płótnie, 60 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: ‘EGH 2018’
‘APERTUS | Ewa Grajnert-Hałupka | 2018’

cena wywoławcza:

800 zł
Wrak z Dimitrios, 2019 r.,
akryl na płótnie, 70 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: ‘HUGI 19’

cena wywoławcza:

800 zł
Sky Walk 3, 2019 r.,
technika mieszana na płótnie, 120 x 90 cm
sygnowany na odwrociu: ‘MAŁGORZATA PABIS’

cena sprzedaży: 1400 zł
cena wywoławcza:

800 zł
Flirt, 2018 r.,
akryl na płótnie, 92 x 72 cm
sygnowany l. d. róg: ‘T. KURAN’
opisany na odwrociu: ‘T. KURAN | FLIRT | 2018’

cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza:

800 zł
Zapomniane miejsce 2, 2018 r.,
olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: monogram
sygnowany na odwrociu: monogram

cena wywoławcza:

800 zł
Perfect Moment before Noon 16, 2019 r.,
akryl na płótnie, 60 x 120 cm
sygnowany p. d. róg: ‘MARTA BILECKA’
opisany na odwrociu: ‘MARTA BILECKA
FEB. 2019 | „PERFECT MOMENT BEFORE NOON 16”’

cena sprzedaży: 1600 zł
cena wywoławcza:

800 zł
Necujam, zatoka, 2019 r.,
olej na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘M. Cieślik ‘19’

cena wywoławcza:

800 zł
Brzozy, 2018 r.,
akryl na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Pływacz’

cena wywoławcza:

800 zł
Skok wzwyż, 2018 r.,
olej na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany l. d. róg: ‘R. Gruszecki’
opisany na odwrociu:
‘R. Gruszecki | „Skok wzwyż” 2018 r.’

cena sprzedaży: 800 zł
cena wywoławcza:

800 zł
Mistrzowie, 2019 r.,
akryl na płótnie, 30 x 40 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Magdalena Rytel-Skorek 2019’

cena sprzedaży: 1100 zł
cena wywoławcza:

800 zł