22 Aukcja Młodej Sztuki - 14 czerwca 2019 - piątek - godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 7 czerwca 2019 r. - zapraszamy

 KATALOG - 80 obiektów

Colours of Nature, 2019 r.,
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany na odwrociu: ‘P. K. Mikulska 2019’

cena sprzedaży: 1.500 zł
cena wywoławcza:

800 zł
Waterland XXI, 2014 r.,
akryl na płótnie, 100 x 120 cm
sygnowany p. d. róg: ‘MARTA BILECKA’
sygnowany na odwrociu: ‘Marta Bilecka | 2014’

cena sprzedaży: 1.600 zł
cena wywoławcza:

800 zł
Miłość, 2018 r.,
technika mieszana na płótnie, 100 x 100 cm
opisany na odwrociu: ‘Miłość | 2018
mix media | Kamila Bednarska’

cena sprzedaży: 900 zł
cena wywoławcza:

800 zł
Biegacz, 2018 r.,
olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: monogram
sygnowany na odwrociu: monogram
pieczęć autorska na odwrociu

cena sprzedaży: 800 zł
cena wywoławcza:

800 zł
Być incognito, 2019 r.,
olej na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
opisany na odwrociu: ‘Marcin Wilk
„Być incognito” | 2019’

cena sprzedaży: 800 zł
cena wywoławcza:

800 zł
5 IV ’18, 2018 r.,
olej na płótnie, 180 x 130 cm
opisany na odwrociu: ‘GRZYMSKA 5 IV ‘18’

cena sprzedaży: 2.000 zł
cena wywoławcza:

800 zł
Krzesło 3, 2018 r.,
olej na płótnie, 50 x 40 cm
opisany na odwrociu: ‘ANDRZEJ ZDANOWICZ
„KRZESŁO 2” | olej na płótnie | 50 x 40’

cena wywoławcza:

800 zł
Sjesta, 2019 r.,
akryl na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: ‘M. Kępka 2019’
opisany na odwrociu: ‘SJESTA
70 x 100 cm 2019 r. | M. Kępka’

cena sprzedaży: 1.200 zł
cena wywoławcza:

800 zł
Kobieta z pejzażem odwróconym, 2018 r.,
olej na płótnie, 90 x 120 cm
sygnowany p. d. róg: ‘J. Tyczyński | 2018’

cena sprzedaży: 900 zł
cena wywoławcza:

800 zł
Odpoczywające Uniwersy, 2019 r.,
akryl na płótnie, 90 x 60 cm
opisany na odwrociu: ‘ „Odpoczywające Uniwersy”
Mikołaj Rejs 2019’

cena wywoławcza:

800 zł
Karuzela chwil zapomnianych, 2018 r.,
technika własna na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Zalewska’
opisany na odwrociu: ‘„Karuzela chwil zapomnianych”
Anna Zalewska 2018’

cena sprzedaży: 2.200 zł
cena wywoławcza:

800 zł
Another Moon, 2017 r.,
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Sęk’

cena wywoławcza:

800 zł
Idę do Booza, 2018 r.,
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: ‘T. KURAN’

cena sprzedaży: 1.200 zł
cena wywoławcza:

800 zł
Mistrzowie, 2019 r.,
akryl na płótnie, 30 x 40 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Magdalena Rytel-Skorek 2019’

cena wywoławcza:

800 zł
Kocie ty mój, 2018 r.,
olej na płótnie, 60 x 40 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Roza Wójcik’
opisany na odwrociu: ‘„Kocie ty mój” | Rozalia Wójcik’

cena sprzedaży: 1.800 zł
cena wywoławcza:

800 zł
Wyzwolenie, 2019 r.,
olej na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘KJRP ‘19’
opisany na odwrociu: ‘„WYZWOLENIE”
Krystyna Róż-Pasek | 2019’

cena wywoławcza:

800 zł
Val d’Orcia, 2017 r.,
olej na płótnie, 50 x 100 cm
opisany na odwrociu: ‘Jacek Malinowski | olej | 2017’

cena sprzedaży: 1.100 zł
cena wywoławcza:

800 zł
Lawenda, 2019 r.,
olej, akryl, szlagmetal na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A.Kappa’

cena sprzedaży: 1.700 zł
cena wywoławcza:

800 zł
Barka w Amsterdamie, 2015 r.,
olej na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘R. Gruszecki’
opisany na odwrociu: ‘„Barki w Amsterdamie”
2015 | R. Gruszecki’

cena wywoławcza:

800 zł
Somewhere, 2019 r.,
technika mieszana na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany na odwrociu: ‘MAŁGORZATA PABIS’

cena sprzedaży: 1.900 zł
cena wywoławcza:

800 zł