2 Aukcja Sztuki - Nowe Pokolenie - 15 stycznia 2021 - piątek - godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 8 stycznia 2020 r. - zapraszamy

 KATALOG - 76 obiektów

Powrót, 2020 r.,
akryl na płótnie, 70 x 50 cm
sygnowany na odwrociu: 'Piskozub 2020'

cena sprzedaży: 1800 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
37, 2017 r.,
akryl na płótnie, 60 x 60 cm
sygnowany na odwrociu: 'G. Rosa'

cena wywoławcza:

1500 zł
Neo-noir, 2020 r. ,
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany na odwrociu: 'P. K. Mikulska 2020'

cena sprzedaży: 1400 zł
cena wywoławcza:

1300 zł
Zapiski z podróży - W kolorowej Materze, 2020 r.,
olej na płótnie, 120 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'J. Desperak'

cena sprzedaży: 4600 zł
cena wywoławcza:

2200 zł
Amsterdam is a Woman, 2014 r.,
akryl na płótnie, 2 x 30 x 30 cm (dyptyk)
sygnowany: 'aga pietrzykowska'

cena wywoławcza:

1400 zł
Wawel_dekonstrukcja, 2019 r. ,
olej na płótnie, 150 x 40 cm
sygnowany l. d. róg: 'Rozmus '19'

cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza:

1500 zł
Whispers imperfection, 2017 r.,
technika mieszana na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'Zalewska'
opisany na odwrociu: '"Whispers imperfection" Anna Zalewska 2017'

cena sprzedaży: 14000 zł
cena wywoławcza:

4000 zł
Siła pokojowa, 2020 r.,
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'B. Pałach'
na odwrociu pieczęć autorska

cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Odbicie IV, 2020 r. ,
technika mieszana na płótnie, 150 x 100 cm

cena wywoławcza:

1800 zł
678, 2020 r.,
olej na płótnie, 110 x 50 cm
sygnowany na odwrociu: 'MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA'

cena wywoławcza:

1600 zł
Taniec, 2018 r.,
olej na płótnie, 135 x 170 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
'GRZYMSKA '18 "TANIEC" 135 x 170 cm'

cena sprzedaży: 6000 zł
cena wywoławcza:

1800 zł
Czasoprzestrzeń, 2020 r. ,
akryl na płótnie, 90 x 70 cm
sygnowany i opisany na odwrociu

cena wywoławcza:

1500 zł
Popołudnie w błękitach, 2020 r.,
olej na płótnie, 80 x 60 cm
sygnowany l. d. róg: 'A. RUMAN'20'

cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza:

1200 zł
Portret semantyczny VI, 2020 r.,
olej na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p. d. róg 'J. Tyczyński'
stygnowany na odwrociu: 'J. Tyczyński'

cena sprzedaży: 12000 zł
cena wywoławcza:

2800 zł
Pejzaż z Orpelowa, 2020 r.,
olej na płótnie, 40 x 50 cm
sygnowany l. d. róg: 'W. Piekarski 2020'

cena sprzedaży: 1400 zł
cena wywoławcza:

1200 zł
Baletnica, 2018 r.,
olej na płótnie, 30 x 30 cm
sygnowany l. d. róg: '2018 | KS'

cena sprzedaży: 3400 zł
cena wywoławcza:

1800 zł
Tango, 2020 r.,
olej na płótnie, 100 x 40 cm
sygnowany p. d. róg: 'MS '20'

cena sprzedaży: 3600 zł
cena wywoławcza:

3000 zł
From Shadow, 2020 r.,
olej na płótnie, 70 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: monogram

cena sprzedaży: 1400 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Tales From The Intimate Room, 2020 r.,
olej na płótnie, 140 x 125 cm

cena sprzedaży: 2000 zł
cena wywoławcza:

2000 zł
Stworzenie Ewy i radość Adama, 2020 r.,
akryl na płótnie , 104 x 130 cm
sygnowany l. d. róg: 'T. KURAN'

cena sprzedaży: 1400 zł
cena wywoławcza:

1400 zł