Logo NEXT Aukcje

ZAREJESTRUJ SIĘ   |    ZALOGUJ

 O aukcji

19 Aukcja Młodej Sztuki - 7 września 2018 - piątek - godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 29 sierpnia 2018 r. - zapraszamy

„LICYTUJ TELEFONICZNIE lub Z LIMITEM CENY".

Udzielamy informacji na temat obiektów i sposobu licytacji:
tel. kom.: 509 351 515,   503 919 118

 KATALOG - 90 obiektów

Plaża, 2018 r.,
olej na płótnie, 60 x 60 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘„Plaża” 2018, J. P. – Polkowska’

cena sprzedaży: 1.600 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Droga do Rzucewa, 2018 r.,
akryl na płótnie, 90 x 120 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Jacek Malinowski, akryl, 2018’

cena sprzedaży: 1.000 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Słodki zapach lewkonii, 2018 r,
olej, akryl, szlagmetal na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: ‘J.MISZTAL’

cena sprzedaży: 2.400 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Karuzela wątpliwości, 2018 r.,
technika własna na płótnie, 60 x 100 cm

cena sprzedaży: 1.600 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Przypadek beznadziejny, 2018 r.,
technika własna na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: ‘M. STERN’
opisany na odwrocie: ‘„Przypadek beznadziejny” 2018 Mirella Stern’

cena sprzedaży: 2.200 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Bez tytułu, 2018 r.,
olej na płótnie, 50 x 50 cm
sygnowany na odwrocie: ‘Brudkowska Milena ’2018, pieczęć autorska’

cena sprzedaży: 900 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Idę do Booza, 2017 r.,
akryl na płótnie, 92 x 73 cm
sygnowany: ‘T. KURAN’

cena sprzedaży: 1.400 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Marigolds, 2018 r.,
olej na płótnie, 100 x 81 cm
sygnowany na odwrocie: ‘Nagietki, 2018, P. Jezior’

cena sprzedaży: 1.500 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Powder, 2018 r.,
akryl na płótnie, 30 x 40 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Agata Żychlińska,
akryl i gwasz, „Powder” 2018 r.’

cena wywoławcza:
500 zł
Jelenie VI, 2017 r.,
akryl na płótnie, 100 x 120 cm
sygnowany na odwrocie: ‘Piskozub 2017’
opisany na blejtramie: ‘Paweł Piskozub „Jelenie VI”

cena sprzedaży: 2.200 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Ater, 2018 r.,
olej na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Anna Osiecka „Ater” 2018 r.’

cena sprzedaży: 1.100 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Lato, 2018 r.,
akryl na płótnie, 70 x 90 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Katarzyna Tchórz 2018 LATO’’

cena sprzedaży: 500 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Elvis, 2017 r.,
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘AN 09’17’

cena sprzedaży: 1.000 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Connecting 4, 2018 r.,
akryl na płycie HDF, 33 x 33 cm
na odwrocie nalepka – certyfikat autentyczności, pieczęć autorska

cena sprzedaży: 1.000 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Genesis – Perfect moment - Before Noon 4, 2018 r.,
akryl na płótnie, 60 x 120 cm
sygnowany p. d. róg: ‘MARTA BILECKA’
opisany na odwrocie: ‘ MARTA BILECKA, MAY 2018,
„GENESIS- PERFECT MOMENT BEFORE NOON 4”’

cena sprzedaży: 1.800 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Idzie sztorm, 2018 r.,
technika własna na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Fronczak ‘17’

cena sprzedaży: 1.100 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Obok, 2018 r.,
technika mieszana na płótnie - druk anastatyczny, algrafia,
autooffset, papier japoński, akryl, olej, 80 x 120 cm (dyptyk)

cena sprzedaży: 1.200 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Autoportret, 2011 r.,
grafika projektowa, wydruk na płótnie
100 x 64.5 cm

cena sprzedaży: 500 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Na fali V, 2018 r.,
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany na odwrocie: ‘P. K. Mikulska 2018’

cena sprzedaży: 1.100 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Bez tytułu (100), 2018 r.,
olej, akryl na płótnie, 45 x 35 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Ćwiertniewicz ‘08’
opisany na odwrocie: ‘100 13/6/08’

cena sprzedaży: 1.100 zł
cena wywoławcza:
500 zł