O aukcji

18 Aukcja Młodej Sztuki - 15 czerwca 2018 - piątek - godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 6 czerwca 2018 r. - zapraszamy

„LICYTUJ TELEFONICZNIE lub Z LIMITEM CENY".

Udzielamy informacji na temat obiektów i sposobu licytacji:
tel. kom.: 509 351 515,   503 919 118

 KATALOG - 90 obiektów

Colonus z cyklu „Nie tak odległe”, 2018 r.,
akryl na płycie, 90 x 42 cm
Sygnowany

cena sprzedaży: 900 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Dmuchawce, 2018 r.,
olej na płótnie, 92 x 73 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘OLSZEWSKI ‘18’
Opisany na odwrocie: ‘„DMUCHAWCE” 2018 92 x 73 ZBYSZEK OLSZEWSKI’

cena sprzedaży: 800 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Sen Arlekina, 2018 r.,
olej na płótnie, 65 x 55 cm
Sygnowany na odwrocie: ‘INEZ WHITE „SEN ARLEKINA”
2018 OLEJ 65 x 55’

cena sprzedaży: 700 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Wysłannik śmierci, 2017 r.,
olej na płótnie, 100 x 80 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘WYSŁANNIK ŚMIERCI,
2017, JACEK SIKORA’

cena sprzedaży: 500 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Czas zatrzymany - uliczka, 2018 r.,
olej na płótnie, kolaż, 70 x 100 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘M. Kurek’
Opisany na odwrocie: ‘Magdalena Kurek, "Czas zatrzymany - uliczka",
olej na płótnie, kolaż, 70 x 100 cm, 2018 r.’

cena sprzedaży: 900 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Błysk, 2017 r.,
olej na płótnie, 80 x 30 cm
Sygnowany l. d. róg: ‘KryRP ‘17’
Opisany na odwrocie: ‘„BŁYSK” Krystyna Róż-Pasek 2017’

cena sprzedaży: 1.000 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Auburn V12 Speedster, 2009 r.,
olej na płótnie, 46 x 33 cm
Sygnowany l. d. róg: ‘Zdzisław walczak 2009 r.’
Opisany na odwrocie: ‘autor: Zdzisław Walczak, tytuł: „Auburn V12 Speedster”,
rok: 2009 r., tech.:olej, płótno, rozm. : 046 x 033’

cena sprzedaży: 800 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Bez tytułu, 2017 r.,
akryl na płótnie, 120 x 80 cm
Sygnowany l. d. róg: ‘Hoppe 2017’

cena wywoławcza:
500 zł
Za daleko, 2016 r.,
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Leszczyńska 2016’

cena sprzedaży: 700 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Forest spirit, 2018 r.,
olej na płycie, 100 x 80 cm
Sygnowany na odwrocie: ‘K. Piskorowski 18’

cena wywoławcza:
500 zł
Jurrasic play, 2017 r.,
olej na płótnie, 100 x 100 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘T. Kwiatkowski 17’

cena sprzedaży: 800 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Siła perswazji, 2012 r.,
akryl na płótnie, 110 x 130 cm
Sygnowany i opisany na blejtramie: ‘Michał Zalewski, 2012 r.’

cena sprzedaży: 800 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Kobieta pierwotna, 2017 r.,
akryl na płótnie, 70 x 50 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘KOBIETA PIERWOTNA,
PAWEŁ ZAKRZEWSKI 2017 WWW>PAWELZAKRZEWSKI.eu’

cena wywoławcza:
500 zł
Bez tytułu, 2018 r.,
batik, płótno, 54 x 42 cm
Oprawiony

cena wywoławcza:
500 zł
Locus 4, 2018 r.,
olej na płótnie, 80 x 100 cm
Sygnowany na odwrocie: ‘Z. Blekiewicz ‘18’

cena sprzedaży: 900 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Fragment nocy, 2018 r.,
olej na płótnie, 60 x 90 cm
Sygnowany l. d. róg: ‘Z. MIEDZIŃSKI’
Opisany na odwrocie: ‘„Fragment nocy” 2018,
60 x 90 cm Z. Miedziński płótno / olej’

cena wywoławcza:
500 zł
Pejzaż, 2018 r.,
tempera na płótnie, 80 x 80 cm
Sygnowany na odwrocie: ‘ADAM FEUERING
„PEJZAŻ” 2018 80 x 80 cm’

cena wywoławcza:
500 zł
Zanim spadnie deszcz, 2018 r.,
olej na płótnie, 80 x 100 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Serwin M.’

cena sprzedaży: 800 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Szlak szmaragdowy, 2018 r.,
akryl na płótnie, 80 x 60 cm

cena sprzedaży: 1.000 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Kwiaty, 2017 r.,
akryl na płótnie, 2 x 60 x 60 cm

cena sprzedaży: 1.400 zł
cena wywoławcza:
500 zł