O aukcji

18 Aukcja Młodej Sztuki - 15 czerwca 2018 - piątek - godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 6 czerwca 2018 r. - zapraszamy

„LICYTUJ TELEFONICZNIE lub Z LIMITEM CENY".

Udzielamy informacji na temat obiektów i sposobu licytacji:
tel. kom.: 509 351 515,   503 919 118

 KATALOG - 90 obiektów

Trudne sprawy, 2017 r.,
olej na płótnie, 70 x 100 cm
Sygnowany na odwrocie: ‘Piotr Pachecki 2017’
Nalepka autorska na odwrocie.

cena sprzedaży: 800 zł
cena wywoławcza:
500 zł
B. Topa, 2012 r.,
akryl na płycie, 80 x 25 cm
Nalepka autorska na odwrocie: certyfikat autentyczności

cena sprzedaży: 700 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Beagle, 2017 r.,
olej na płótnie, 30 x 30 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘MARTA JULIA PIÓRKO, „BEAGLE”
30 x 30 cm OLEJ NA PŁÓTNIE, 2017 r.’

cena sprzedaży: 700 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Żyrafa 2, 2018 r.,
technika mieszana na płótnie, 70 x 100 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Piotr Przybyła „ Żyrafa 2” 2018’

cena sprzedaży: 700 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Dawno temu, 2018 r.,
olej na płótnie, 90 x 80 cm
Sygnowany: ‘MF18’
Opisany na odwrocie: ‘Małgorzata Fenrych „Dawno temu” 2018’

cena sprzedaży: 800 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Frajda, 2017 r.,
olej, akryl na płótnie, 100 x 73 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘M. Lamoro’
Opisany na odwrocie: ‘M. Lamoro 2017 r. Frajda’

cena sprzedaży: 800 zł
cena wywoławcza:
500 zł
The Force of Nature 11, 2018 r.,
akryl na płótnie, 60 x 40 cm
Sygnowany l. d. róg: ‘M. BILECKA’
Opisany na odwrocie: ‘MARTA BILECKA, JAN. 2018

cena sprzedaży: 500 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Na pustkowiu, 2017 r.,
olej na płótnie, 120 x 100 cm
Sygnowany l. d. róg: ‘S. Michalska’

cena sprzedaży: 900 zł
cena wywoławcza:
500 zł
W samo południe, 2016 r.,
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Krzysztof Ryfa 2016r.’
Opisany na odwrocie: ‘Krzysztof Ryfa „W samo południe” 2016r.’

cena wywoławcza:
500 zł
Set on, 2017 r.,
olej na płótnie, 135 x 115 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Piotr Kachny „Set on” 2017’

cena sprzedaży: 800 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Ślady, 2017 r.,
technika mieszana na płótnie, 100 x 60 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Renata Szyszlak 2017’

cena wywoławcza:
500 zł
Gołąb, 2018 r.,
akryl, technika własna na płycie, 24 x 30 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ’Natalia Pastuszenko, 2018 „Gołąb”’
Oprawiony

cena wywoławcza:
500 zł
Miasto 0777, 2018 r.,
akryl, technika własna na płótnie, 100 x 120 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘MAGDA KARWOWSKA MIASTO 0777 2018’

cena sprzedaży: 500 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Okno, 2017 r.,
linoryt na papierze welurowym, 50 x 50 cm

cena wywoławcza:
500 zł
Kompozycja nr 164, 2018 r.,
akryl na płótnie, 70 x 100 cm
Sygnowany na odwrocie: ‘IWONA GABRYŚ’

cena wywoławcza:
500 zł
W oddali, 2018 r.,
technika własna na płótnie, 80 x 60 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘A. Fronczak 18’

cena sprzedaży: 1.500 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Fabryka Wyzwolenie, 2016 r.,
akryl na płótnie, 70 x 70 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Piskozub 2016.’

cena sprzedaży: 600 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Wysoka Rada Architektury Zjednoczonej, 2018 r.,
akryl na płótnie, 90 x 120 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Filip Warzecha’
Opisany na odwrocie: ‘WYSOKA RADA ARCHITEKTURY ZJEDNOCZONEJ’

cena wywoławcza:
500 zł
Wieczorna cisza, 2017 r.,
akryl na płótnie, 80 x 60 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Luiza Los-P. 2017’
Opisany na odwrocie: ‘„WIECZORNA CISZA” LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA,
AKRYL, 2017’

cena sprzedaży: 500 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Bez tytułu III, 2018 r.,
węgiel na płycie, 140 x 120 cm
Sygnowany na odwrocie: ‘III Grzymska ‘18’

cena sprzedaży: 900 zł
cena wywoławcza:
500 zł