O aukcji

18 Aukcja Młodej Sztuki - 15 czerwca 2018 - piątek - godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 6 czerwca 2018 r. - zapraszamy

„LICYTUJ TELEFONICZNIE lub Z LIMITEM CENY".

Udzielamy informacji na temat obiektów i sposobu licytacji:
tel. kom.: 509 351 515,   503 919 118

 KATALOG - 90 obiektów

#02 Włoskie wakacje, 2018 r.,
olej, akryl, szlagmetal na płótnie, 100 x 100 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘A.Kappa’

cena sprzedaży: 2.000 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Pływaczki, 2017 r.,
akryl na płótnie, 72 x 50 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘ŚRODOWSKA 2015’
Opisany na odwrocie: ‘ŚRODOWSKA 2015 „PŁYWACZKI”
TECH: AKRYL NA PŁÓTNIE 72x50cm 2015r. Katarzyna Środowska’
Oprawiony

cena sprzedaży: 1.800 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Kawa w mieście, 2017 r.,
olej na płótnie, 80 x 60 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘B. GULBINOWICZ’
Opisany na odwrocie: ‘578’

cena sprzedaży: 1.000 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Sutra, 2017 r.,
technika mieszana na płycie, 125 x 100 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘NIKITA KRZYŻANOWSKA,
SUTRA 2017 TECHNIKA MIESZANA PŁYTA HDF’

cena wywoławcza:
500 zł
Cantedeskia, 2015 r.,
akryl na płótnie, 80 x 100 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Cantedeskia, 80 x 100,
akryl, Adamczak Gosia 2015’

cena wywoławcza:
500 zł
Paesaggio Toscano, 2016 r.,
olej na płótnie, 80 x 100 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Jacek Malinowski, olej, 2016’

cena sprzedaży: 600 zł
cena wywoławcza:
500 zł
The land of carmine fish, 2011 r.,
akryl na płótnie, 30 x 30 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Kasia Blekiewicz
„The landof carmine fish” acrylic 30 – 30 cm, 2011’

cena sprzedaży: 800 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Golem, 2018 r.,
olej na płótnie, 40 x 50 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘PUrbanek, Golem, 2018’

cena sprzedaży: 750 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Bez tytułu, 2018 r.,
akryl, szlagaluminium na płótnie, 100 x 100 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘MACIEJ GAPPA 2018’

cena sprzedaży: 1.800 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Blush, 2018 r.,
olej, akryl na płótnie, 100 x 100 cm
Sygnowany: Monogram

cena sprzedaży: 1.400 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Bez tytułu, 2018 r.,
olej na płótnie, 110 x 110 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Anna Jarzymowska, Bez tytułu, 2018 r.’

cena sprzedaży: 800 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Fragment 453, 2017 r.,
akryl, technika własna na płótnie, 50 x 65 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘S. J. A. Tomalak,
Fragment 453, 2017-czerwiec’

cena sprzedaży: 500 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Niebieska ciężarówka, 2018 r.,
olej na płótnie, 60 x 80 cm
Sygnowany l. d. róg: monogram,
Pieczątka autorska na odwrocie

cena sprzedaży: 800 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Białe miasto, 2017 r.,
akryl, olej na płycie, 80 x 80 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘F. ŁOZIŃSKI’

cena sprzedaży: 600 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Psychosis I, 2016 r.,
akryl na płycie, 88 x 58 cm

cena sprzedaży: 800 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Nogi, 2017 r.,
akwarela, ekolina, spray na płótnie, 80 x 120 cm

cena sprzedaży: 900 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Bez tytułu, 2017 r.,
akryl na płótnie, 30 x 20 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Magdalena Rytel-Skorek 2017 r.’

cena wywoławcza:
500 zł
Ptasiek, 2018 r.,,
technika własna na płótnie, 100 x 70 cm

cena sprzedaży: 900 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Brama No. 2, 2015 r.,
olej na płótnie, 100 x 120 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Dorota Łobos-Wojsznis’
Opisany na blejtramie: ‘Brama No. 2, Dorota Ł. Wojsznis’

cena sprzedaży: 1.000 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Bez tytułu 103, 2018 r.,
olej, akryl na płótnie, 35 x 45 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Ćwiertniewicz ‘18’
Opisany na odwrocie: ‘103 17/6/08
Nalepka autorska na odwrocie

cena sprzedaży: 700 zł
cena wywoławcza:
500 zł