18 aukcja ms
Logo NEXT Aukcje

ZAREJESTRUJ SIĘ   |    ZALOGUJ

 O aukcji

18 Aukcja Młodej Sztuki - 15 czerwca 2018 - piątek - godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 6 czerwca 2018 r. - zapraszamy

„LICYTUJ TELEFONICZNIE lub Z LIMITEM CENY".

Udzielamy informacji na temat obiektów i sposobu licytacji:
tel. kom.: 509 351 515,   503 919 118

 KATALOG - 90 obiektów

Galaxy III, 2017 r.,
olej na płótnie, 100 x 100 cm
Sygnowany na odwrocie

cena sprzedaży: 1.000 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Bez tytułu, 2018 r.,
olej na płótnie, 80 x 80 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘BRUDKOWSKA MILENA 2018
OLEJ NA PŁÓTNIE 80 x 80 cm’

cena sprzedaży: 700 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Purity, 2017 r.,
olej na płótnie, 100 x 81 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘LIA KIMURA „PURITY”’

cena sprzedaży: 1.300 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Pomiędzy drzewami, 2012 r.,
olej na płótnie, 40 x 50 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘POMIĘDZY DRZEWAMI
J. P. – Polkowska 2012r.’

cena sprzedaży: 900 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Sen w ciszy wyrzeźbiony, 2018 r.,
technika własna na płótnie, 80 x 100 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Zalewska’
Opisany na odwrocie: ‘"Sen w ciszy wyrzeźbiony" Anna Zalewska 2018’

cena sprzedaży: 2.200 zł
cena wywoławcza:
500 zł
What's behind the belly button, 2018 r.,
akryl i materiał na płótnie, 30 x 30 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Agata Żychlińska, 2018 r.
akryl, gwasz na płótnie, What's behind the belly button? 2018 r.’

cena wywoławcza:
500 zł
Szumy miasta cz. 10, 2017 r.,
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Piotr Zawadzki’

cena sprzedaży: 800 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Tulipany, 2018 r.,
olej na płótnie, 2 x 55 x 38 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘ Halszka Maj,
Tulipany - dyptyk 55 x 38 cm olej na płótnie, 2018 r.’

cena wywoławcza:
500 zł
Podobno w Toskanii są niebieskie koty, 2017 r.,
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
Sygnowany: ‘T. KURAN’
Opisany na odwrocie: ‘T. KURAN 2017’

cena sprzedaży: 1.000 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Autoportret, 2017 r.,
technika własna na płycie MDF, 110 x 97 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘ B. Bugaj-Tomaszewska BBT.
2017, technika własna, mdf’

cena wywoławcza:
500 zł
Portret mężczyzny z fiołkiem, 2018 r.,
akryl na płótnie, 92 x 73 cm
Sygnowany na odwrocie

cena sprzedaży: 4.000 zł
cena wywoławcza:
500 zł
The Cadillacs z cyklu New Graffiti, 2009 r.,
akryl, spray na płótnie, 80 x 80 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘GRZEGORZ PLESZYŃSKI,
Berlin/2009, seria: New Graffiti – The Cadillacs’

cena wywoławcza:
500 zł
Kart-silver, 2018 r.,
akryl na płycie, 80 x 100 cm
Sygnowany na odwrocie

cena sprzedaży: 500 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Efekt przegrzania w saunie, 2017 r.,
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Piotr Kossakowski
„Efekt przegrzania w saunie” 100 x 100, 2017’

cena sprzedaży: 800 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Egzogalactic traveler, 2018 r.,
akryl na płótnie, 90 x 60 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Egzogalactic traveler, Mikołaj Rejs, 2018 r.’

cena sprzedaży: 1.300 zł
cena wywoławcza:
500 zł
„9.01” II, 2016 r.,
technika mieszana na płótnie, 2 x 100 x 80 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘„9.01” II
Kamila Bednarska, mix media’

cena sprzedaży: 700 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Pokonać Bałtyk, 2018 r.,
olej na płótnie, 120 x 52 cm
Sygnowany l. d. róg: ‘Andrzej Wroński 2018’
Opisany na odwrocie: ‘„POKONAĆ BAŁTYK” 2018 OLEJ, PŁÓTNO 120 x 52
Andrzej Wroński’

cena sprzedaży: 1.200 zł
cena wywoławcza:
500 zł
27196, 2018 r.,
technika mieszana na płycie HDF, 80 x 60 cm
Sygnowany i opisany p. d. róg: ‘Adam Nowacki ’18,
-2-7-1-9-6, 1103/02/18’

cena sprzedaży: 1.800 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Piszę do Ciebie pogrążony w żalu, 2017 r.,
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
Sygnowany p. .d. róg: ‘K. K. MALEWICZ’
Opisany na odwrocie: ‘KRZYSZTOF KAMIL MALEWICZ, CZĘSTOCHOWA 2017,
„Piszę do Ciebie pogrążony w żalu”

cena sprzedaży: 900 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Bez tytułu, 2018 r.,
akryl na płótnie, 80 x 60 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Bartek Pszon , Bez tytułu, 80 x 60 cm’

cena sprzedaży: 500 zł
cena wywoławcza:
500 zł