Logo NEXT Aukcje

ZAREJESTRUJ SIĘ   |    ZALOGUJ

16 Aukcja Młodej Sztuki - 1 grudnia 2017 - piątek - godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 22 listopada 2017r. - zapraszamy

„LICYTUJ TELEFONICZNIE lub Z LIMITEM CENY".

Udzielamy informacji na temat obiektów i sposobu licytacji:
tel. kom.: 509 351 515,   503 919 118

 KATALOG - 90 obiektów

Daleko od zamku, 2017r.,
akryl, technika własna na płótnie, 90x90cm
Sygnowany l. .d. róg: ‘M.STERN’

cena sprzedaży: 4.000 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Schody czyli wieczór w mieście, 2017r.,
olej na płótnie, 60x80cm
Sygnowany l. d. róg: monogram

cena sprzedaży: 1.500 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Lustra szepty odbijały, 2017r.,
technika mieszana na płótnie, 110x80cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Zalewska’
Opisany na blejtramie: ‘Lustra szepty odbiły Anna Zalewska’

cena sprzedaży: 3.400 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Poprawiający muchę, 2012r.,
akryl na płótnie, 80x80cm
Sygnowany l. d. róg: ‘T. KURAN’
Opisany na odwrocie: ‘albo NIEPOKÓJ T. KURAN 2014-5’

cena sprzedaży: 2.000 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Eden, 2017r.,
akryl na płótnie, 100x120cm
Sygnowany l. d. róg: ‘Filip Warzecha, Eden, 07.09.2017 Warszawa’
Opisany na odwrocie: ‘Filip Warzecha, Eden, 07.09.2017 Warszawa’

cena sprzedaży: 1.300 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Fragment 476, 2017r.,
akryl, technika własna na płótnie, 80x100cm
Sygnowany p. d. róg: ‘S. J. A. TOMALAK’
Opisany na odwrocie: ‘S. J. A. Tomalak, Fragment 476, Brzeg Dolny/lipiec/2017
Z cyklu „Archeologia” Chwaliszowice 2017’

cena sprzedaży: 3.000 zł
cena wywoławcza:
500 zł
M. Fassbender, 2012r.,
akryl na płycie, 80x25cm
Nalepka autorska na odwrocie: Certyfikat autentyczności

cena sprzedaży: 600 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Chłopiec w czerwonej koszuli, 2017r.,
akryl na płótnie, 90x60cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘”Chłopiec w czerwonej koszuli”
Juliusz Lewandowski 2017’

cena sprzedaży: 4.200 zł
cena wywoławcza:
500 zł
White blue amore map, 2016r.,
olej na płótnie, 100x100cm
Sygnowany i opisany na odwrocie

cena sprzedaży: 4.200 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Szary byk na zielonej trawie, 2017r.,
technika mieszana na płótnie, 85x140cm
Sygnowany na odwrocie

cena sprzedaży: 1.600 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Ostoja, 2017r.,
olej na płótnie, 80x60cm
Sygnowany p. d. róg: ‘OLSZEWSKI ‘17’
Opisany na odwrocie: ‘OLSZEWSKI ZBYSZEK „OSTOJA” 2017 81x60’

cena sprzedaży: 1.300 zł
cena wywoławcza:
500 zł
I co dalej?, 2017r.,
olej na płótnie, 50x130cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Środowska 2017r’

cena sprzedaży: 1.000 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Baubo, 2014r.,
tempera na papierze, 34x20cm
Sygnowany l. d. róg: monogram ‘1.VI.2014 Hołda’
Oprawiony

cena wywoławcza:
500 zł
Wiolonczelistka, 2017r.,
technika własna, akryl na płótnie, 100x70cm
Sygnowany l. d. róg: monogram ‘2017’
Opisany na odwrocie: ‘Ł. Czernicki/Wiolonczelistka/2017r’

cena sprzedaży: 1.700 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Lawendowe wzgórze, 2017r.,
olej, akryl na płótnie, 100x100cm
Sygnowany p. d. róg: ‘A.Kappa 2017r.’

cena sprzedaży: 2.200 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Kot z brodą I, 2015r.,
olej na płótnie, 30x21cm
Sygnowany p. d. róg: monogram
Opisany na odwrocie: ‘KOT Z BRODĄ I – JM 2015R 21X30cm
oil on canvas JANUSZ MAGIERA’
Oprawiony

cena wywoławcza:
500 zł
Myśli pastelowe, 2017r.,
olej, akryl na płótnie, 100x50cm
Sygnowany p. d. róg: ‘J. MISZTAL 2017’

cena sprzedaży: 2.000 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Odlatują żurawie, 2017r.,
olej na płótnie, 50x70cm
Sygnowany l. d. róg: ‘Z. MIEDZIŃSKI’

cena sprzedaży: 800 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Perła, 2016r.,
olej na płótnie, 55x46cm
Sygnowany l. d. róg: ‘Andrzej Wroński 2016’
Opisany na odwrocie: ‘„PERŁA” 55x46 OLEJ PŁÓTNO 2016R Andrzej Wroński’
Oprawiony

cena sprzedaży: 2.200 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Łagodna bryza w Saint Monans, 2017r.,
olej na płycie, 42x53cm
Sygnowany l. d. róg: ‘Michał Janicki’
Opisany na odwrocie: ‘ Michał Janicki, Łagodna bryza w Saint Monans 2017’
Oprawiony

cena sprzedaży: 700 zł
cena wywoławcza:
500 zł