Odcienie poranka, 2022 r.
olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: 'A. Ruman 22'
cena wywoławcza: |
1500 zł
Pejzaż wiślany XXX - Warszawski, 2021 r.
akryl/olej na płótnie, 80 x 120 cm
sygnowany i opisany na odwrociu
cena sprzedaży: 1600 zł
cena wywoławcza: |
1600 zł
Wracajmy do gry, 2022 r.
olej na płótnie, 70 x 160 cm
sygnowany l. d. róg: 'Romuald Mulk '22'
cena sprzedaży: 2200 zł
cena wywoławcza: |
2200 zł
Wieczna miłość, 2022 r.
olej na płótnie, 120 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: 'Alicja Szczukowska'
cena wywoławcza: |
1500 zł
In Case of Emergency, 2022 r.
farba i tusz akrylowy, spray,
dermatograf, pastele olejowe,
oleje w sztyfcie, collage,
technika mieszana na płótnie 70 x 90 cm
werniks matowy
cena wywoławcza: |
1200 zł
Qualia XXVI, 2022 r.
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
'Dominik Smolik " Qualia XXVI" |
AKRYL|PŁÓTNO | 100x100cm | MMXXII'
cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Stop I, 2020 r.
olej, akryl na płótnie, 120 x 120 cm
'Stop I | olej/akryl - płótno |
120 x 120 cm | 2020 | Musiał'
cena wywoławcza: |
4200 zł
Przybory toaletowe 2, 2022 r.
olej na płótnie, 110 x 90 cm
sygnowany l. d. róg
cena wywoławcza: |
3400 zł
How Much Longer.., 2022 r.
olej na płótnie, szpachla, 100 x 80 cm
cena wywoławcza: |
1800 zł
Death is timeless, 2022 r.
olej na płótnie, 120 x 105 cm
'Maciej Cieśla 2022'
cena wywoławcza: |
1500 zł
M, 2022 r.
olej na płótnie, 90 x 130 cm
sygnowany p. d. róg: 'Nogaj'
cena sprzedaży: 3200 zł
cena wywoławcza: |
3000 zł
Skoro i tak wszystko zmierza we wiadomym kierunku, 2019 r.
kolaż na tekturze introligatorskiej, 24 x 29 cm
sygnowany na odwrociu
cena wywoławcza: |
400 zł
Kobieta i smok, 2022 r.
olej, akryl na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: 'Porada 2022'
cena wywoławcza: |
1300 zł
Mandala z polnymi makami, 2022 r.
akryl i technika własna na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany l. d. róg:'Magdalena Bronakowska 2022'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Pijaństwo, czyli Noe poznający siłę soku z winogron, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 81 cm
"Pijaństwo, czyli Noe poznający siłę soku z winogron" |
T. KURAN 2021 | Stary Testament Księga Rodzaju | Rozdz. 9, 18-24'
cena sprzedaży: 2400 zł
cena wywoławcza: |
1500 zł
Cisza w sercu, 2021 r.
akryl na płótnie,90 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Beer’
cena wywoławcza: |
1200 zł
Walk Alone, 2022 r.
olej i techniki cyfrowe na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany p.d. róg: 'P.Gola'
sygnowany i opisany na odwrociu: 'P.Gola 2022 Walk alone'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Kaskada uczuć, 2022 r.
akryl na plotnie, 120 x 90 cm
sygnowany p. d. róg:
'Marta Dunal'
cena wywoławcza: |
1500 zł
Fear Eats The Soul, 2022 r.
akryl na płótnie, 120 x 120 cm
"Leszczyńska 2022"
cena sprzedaży: 1700 zł
cena wywoławcza: |
1500 zł
Taka jedna w turkusie, 2022 r.
olej, szlagmetal na płótnie, 80 x 70 cm
sygnowany l. d. róg: 'K. Ruminkiewicz'
cena wywoławcza: |
2400 zł