olej na płótnie, 100 x 60 cm sygnowany l. d. róg: ‘HorHol 21’
cena wywoławcza: |
1000 zł
Dotyk subtelności 3, 2020 r.
olej na płótnie, 120 x 90 cm sygnowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | 2020 WROCŁAW'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Dubai 8, 2020 r.
wydruk cyfrowy na płótnie (giclée), 80 x 120 cm sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Andrychowski ‘2021’
cena wywoławcza: |
800 zł
Przyciąganie planety, 2021 r.
akryl, własna, szlagmetal (złoty), 120 x 80 cm sygnowany p.d. róg ' Mariola Świgulska 2021 r.'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Żubr Duży - XL model: Snake G Light 194/2018, 2012 r.
ceramika szkliwiona, malowana podszkliwnie, 30 x 23 x 15 cm sygnowany, opisany i numerowany na podstawie
cena wywoławcza: |
1300 zł
Opowieść biblijna -EWA, 2021 r.
rzeźbione ręcznie, egzemplarz pojedynczy, drewno lipowe malowane, powierzchnia woskowana, 68 x 27 x 9 cm sygnowane l.d. róg:' monogram na powierzchni rzeźby'
cena wywoławcza: |
1000 zł
M.E.N.2, 2021 r.
olej na płótnie, spray, 150 x 100 cm sygnatury p.d. róg: '"T. Masionek " sygnowany i opisany na odwrociu: 'T. Masionek | 2021 | M.E.N. 2 |
Monogram'
cena sprzedaży: 4400 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł