Ręce Boga, 2019 r.olej na płótnie, 80 x 70 cm sygnowany i opisany na odwrociu: 'Ziemowit Fincek | 2019 |"Ręce Boga" '
cena wywoławcza: |
1000 zł
Przebudzenie, 2021 r.akryl na płótnie, 100 x 100 cm sygnowany i opisany na odwrociu: ' Przebudzenie | J. Koperkiewicz | 2021'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Słonecznik, 2021 r.olej na płótnie, 90 x 80 cm sygnowany i opisany na odwrociu:
‘Słonecznik | 2021 | Jacek Sikora '
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Doskonała pogoda, 2021 r.olej na płótnie, 70 x 100 cm sygnowany i opisany na odwrociu: 'Inez White | Doskonała pogoda | 2021 | olej/pł 70 x 100 cm'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Bianco, 2021 r. akryl na płótnie, 90 x 90 cm sygnowany p.d. róg: ' Marta Dunal 2021'
cena sprzedaży: 1600 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Rapsodia II z cyklu "Lekcja anatomii", 2019 r. akryl na płótnie, 60 x 80 cm sygnowany i opisany na odwrociu: ' Magdalena Barczyk-Kurus | "Rapsodia II" | cykl "Lekcja anatomii" | 2019 r.'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Maska, 2021 r.olej na płótnie, 115 x 75 cm sygnowany p. d. róg: 'J. Wasilewski' sygnowany i opisany na odwrociu: 'J. Wasilewski'
cena sprzedaży: 1700 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Bez tytułu, 2020 r.akryl na płótnie, dyptyk, 160 x 220 cm sygnowany i opisany na odwrociu: ' Alicja Mazurczyk 2020 r.'
cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Po za czasem - Santorini, 2021 r. olej na płótnie, masa szpachlowa 115 x 75 cm sygnowany p.d. róg: 'M.KUREK'
sygnowany i opisany na odwrociu: 'MAGDALENA KUREK |
"Po za czasem - Santorini" | Olej na płótnie, masa szpachlowa |
2021/115 x 75 cm'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Zbiornik dewocyjny, 2017 r. olej na płótnie, pastel, 110 x 110 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Zbiornik dewocyjny Mączka XVII'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Śniadanie u Tiffany, z cyklu 'Lockdown II' 2021 r.olej na płótnie, 70 x 50 cm sygnowany p. d. róg: '2021 A.Piotrowiak'
sygnowany i opisany na odwrociu: ' z cyklu Lockdown II'
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Zatopiona codzienność, między światami cz. II, 2020 r. olej na płótnie, 70 x 50 cm sygnowany i opisany na odwrociu: 'Patrycja Folatko-Karczmarczyk – Zatopiona codzienność |
między światami cz. II | 2020'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Jezus Cząstki Światła, 2021 r.olej na płótnie, 80 x 100 cm sygnowany p. d. róg: 'Alicja Szczukowska'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Rozpiętość XI, 2019 r.olej na płótnie, 130 x 100 cm sygnowany i opisany na odwrociu:
'Szewczyk | Rozpiętość | 2019'
cena wywoławcza: |
1000 zł
The Memory Of Something, 2020 r.akryl na płótnie, 80 x 120 cm niesprzedane
cena wywoławcza: |
1000 zł
Bez tytułu, z cyklu "Wzrastanie", 2016 r. olej na płótnie, 100 x 70 cm sygnowany l. d. róg: 'Kieruj' sygnowany i opisany na odwrociu: 'Piotr Kieruj | Z cyklu "Wzrastanie" | 2016'
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Przed wyjściem, 2020 r. alkid płótno, 100 x 80 cm sygnowany l. d. róg: 'Andrzej Wroński 2020' sygnowany i opisany na odwrociu: 'Andrzej Wroński | "PRZED WYJŚCIEM" | 100cm x 80cm | Alkid płótno | 2020'
cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Przedwieczorne mgły, 2020 r. akryl na płótnie, 70 x 100 cm sygnowany p. d. róg: ‘A. Fronczak 20’ sygnowany i opisany na odwrociu: 'Andrzej Fronczak | "Przedwieczorne mgły"'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Michalina, 2018 r. olej na płótnie, 100 x 100 cm sygnowany i opisany na odwrociu: 'Milena Wiśniewska 2018'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Ewolucja, 2021 r.
akryl na płótnie, 120 x 80 cm sygnowany p. d. róg: ‘monogram’ sygnowany i opisany na odwrociu: 'Justyna Wanat-Tenerowicz | 2021'
cena wywoławcza: |
1000 zł