Ręce Boga, 2019 r.
olej na płótnie, 80 x 70 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
'Ziemowit Fincek | 2019 |"Ręce Boga" '

cena wywoławcza:

1000 zł
Przebudzenie, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
' Przebudzenie | J. Koperkiewicz | 2021'

cena wywoławcza:

1000 zł
Słonecznik, 2021 r.
olej na płótnie, 90 x 80 cm
‘Słonecznik | 2021 | Jacek Sikora '
cena sprzedaży: 1200 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Doskonała pogoda, 2021 r.
olej na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Inez White |
Doskonała pogoda | 2021 | olej/pł 70 x 100 cm'

cena wywoławcza:

1000 zł
Bianco, 2021 r.
akryl na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany p.d. róg: ' Marta Dunal 2021'
cena sprzedaży: 1600 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Rapsodia II z cyklu "Lekcja anatomii", 2019 r.
akryl na płótnie, 60 x 80 cm
' Magdalena Barczyk-Kurus | "Rapsodia II" |
cykl "Lekcja anatomii" | 2019 r.'

cena wywoławcza:

1000 zł
Maska, 2021 r.
olej na płótnie, 115 x 75 cm
sygnowany p. d. róg: 'J. Wasilewski'
sygnowany i opisany na odwrociu: 'J. Wasilewski'
cena sprzedaży: 1700 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Bez tytułu, 2020 r.
akryl na płótnie, dyptyk, 160 x 220 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ' Alicja Mazurczyk 2020 r.'
cena sprzedaży: 1500 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Po za czasem - Santorini, 2021 r.
olej na płótnie, masa szpachlowa 115 x 75 cm
sygnowany p.d. róg: 'M.KUREK'
'MAGDALENA KUREK | "Po za czasem - Santorini" |
Olej na płótnie, masa szpachlowa | 2021/115 x 75 cm'

cena wywoławcza:

1000 zł
Zbiornik dewocyjny, 2017 r.
olej na płótnie, pastel, 110 x 110 cm
'Zbiornik dewocyjny Mączka XVII'

cena wywoławcza:

1000 zł
Śniadanie u Tiffany, z cyklu 'Lockdown II' 2021 r.
olej na płótnie, 70 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: '2021 A.Piotrowiak'
sygnowany i opisany na odwrociu: ' z cyklu Lockdown II'
cena sprzedaży: 1000 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Zatopiona codzienność, między światami cz. II, 2020 r.
olej na płótnie, 70 x 50 cm
'Patrycja Folatko-Karczmarczyk – Zatopiona codzienność |
między światami cz. II | 2020'

cena wywoławcza:

1000 zł
Jezus Cząstki Światła, 2021 r.
olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'Alicja Szczukowska'

cena wywoławcza:

1000 zł
Rozpiętość XI, 2019 r.
olej na płótnie, 130 x 100 cm
'Szewczyk | Rozpiętość | 2019'

cena wywoławcza:

1000 zł
The Memory Of Something, 2020 r.
akryl na płótnie, 80 x 120 cm

cena wywoławcza:

1000 zł
Bez tytułu, z cyklu "Wzrastanie", 2016 r.
olej na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany l. d. róg: 'Kieruj'
'Piotr Kieruj | Z cyklu "Wzrastanie" | 2016'
cena sprzedaży: 1000 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Przed wyjściem, 2020 r.
alkid płótno, 100 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: 'Andrzej Wroński 2020'
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Andrzej Wroński |
"PRZED WYJŚCIEM" | 100cm x 80cm | Alkid płótno | 2020'
cena sprzedaży: 1500 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Przedwieczorne mgły, 2020 r.
akryl na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Fronczak 20’
'Andrzej Fronczak | "Przedwieczorne mgły"'

cena wywoławcza:

1200 zł
Michalina, 2018 r.
olej na płótnie, 100 x 100 cm
'Milena Wiśniewska 2018'

cena wywoławcza:

1000 zł
Ewolucja, 2021 r.
akryl na płótnie, 120 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘monogram’
'Justyna Wanat-Tenerowicz | 2021'

cena wywoławcza:

1000 zł