Flamingo, 2021 r. akryl na płótnie, 100 x 30 cm sygnowany i opisany na odwrociu: 'Iga MALINOWSKA 2021'
cena sprzedaży: 1800 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Poranna reaktywacja, 2021 r.akryl na płótnie, 60 x 60 cm sygnowany i opisany na odwrociu: '"Poranna reaktywacja" Paweł ZAKRZEWSKI | 2021'
cena wywoławcza: |
800 zł
What Is True Danger?, 2021 r. farba i tusz akrylowy, dermatograf, spray, technika mieszana na płótnie, 70 x 70 cm sygnowany p. d. róg: ' monogram' sygnowany i opisany na odwrociu: 'What Is True Danger? | Kamil JACZYŃSKI | Warszawa 2021'
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
800 zł
Bez tytułu, 2 połowa lat '90 fotomontaż komputerowy, 60 x 79,5 cm niesygnowany, oprawiony (70 x 100 cm)
cena wywoławcza: |
900 zł
Złote pole, 2021 r. akryl na płótnie, 120 x 80 cm sygnowany p. d. róg: ‘monogram 2021’
cena wywoławcza: |
1000 zł
Horyzonty złotych wspomnień, 2021 r. akryl na płótnie, 80 x 100 cm sygnowany l. d. róg: ‘S. Michalska’
cena wywoławcza: |
1500 zł
Bez tytułu, 2021 r.akryl, spray na płótnie,100 x 140 cm sygnowany i opisany na odwrociu: ‘ GR. PLESZYNSKI | 2021 | Bez tytułu'
sygnowany l. bok: 'Pleszynski 2021'
cena wywoławcza: |
3000 zł
Zamknięty, 2021 r.tech. miesz. farby akrylowe, olejne, emalie olejne, pigmenty i spray, 100x100cm sygnowany i opisany na odwrociu: 'monogram'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Naturalnie, 2021 r.olej, akryl na płótnie, 100 x 100 cm sygnowany p. d. róg: 'KAJA WIŚNIEWSKA'
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Gwiezdne meduzy, 2018 r.olej na płótnie, 120 x 100 cm sygnowany p. d. róg:' monogram '18 '
sygnowany i opisany na odwrociu:' monogram | Marcin Wilk | 2018 | "Gwiezdne meduzy" '
cena wywoławcza: |
1000 zł
Bez tytułu, 2021 r.olej na płótnie, 120 x 120 cm sygnowany i opisany na odwrociu : 'Anna Jarzymowska | Bez tytułu | 2021 r.'
cena sprzedaży: 1300 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Portret liryczny 3, 2019 r.akryl na płótnie, 90 x 70 cm sygnowany p. d. róg: ' Elochman'
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Elochman | 2019'
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Mozaika 8, z cyklu „Mozaiki", 2017 r.akryl na płótnie 60 x 70 cm sygnowany i opisany na odwrociu:
'Anna Łuczak-Grochowska | "Mozaika 8" | 2017 | z cyklu "Mozaiki | Jesień | akryl'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Niespokojna Laguna, 2021 r.akryl na płótnie, 100 x 120 cm sygnowany l. d. róg: 'monogram' sygnowany i opisany na odwrociu: ‘AKRYL/PŁÓTNO | 100 x 120 cm | Niespokojna Laguna | 2021’
cena wywoławcza: |
1000 zł
Taka jedna kapeluszowa, 2021 r. olej na płótnie, 50 x 70 cm
oprawione 52,5 x 72,5 cm sygnowany l. d. róg: ' K. RUMINKIEWICZ' sygnowany i opisany na odwrociu: ' Krystyna Ruminkiewicz | Taka jedna kapeluszowa | 50x70 | olej, werniks | 2021 r.'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Rezydencja Toskania, 2021 r. olej na płótnie, 80 x 120 cm sygnowany p. d. róg: ' P.Gola' sygnowany i opisany na odwrociu: ' P. Gola | 2021 | "Rezydencja Toskania" '
cena sprzedaży: 1400 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Kwiatowa, 2021 r. olej na płótnie, 100 x 80 cm sygnowany p. d. róg: ' PORADA 2021▲'
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Fem, 2019 r. sucha pastel, 100 x 70 cm
oprawione 101 x 71 cm sygnowany p. d. róg: 'monogram | 2019'
cena sprzedaży: 1100 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Noc Kupały, 2011 r.akryl, technika własna na płótnie,
100 x 50 cm sygnowany p. d. róg: 'Magdalena Bronakowska | 2011'
cena sprzedaży: 1100 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Act IV, 2021 r.węgiel i pastele na papierze, 42 x 52 cm oprawiona- złoto/czarna drewniana rama sygnowany p. d. róg: 'monogram'
cena wywoławcza: |
1000 zł