My Future Is Not So Colorful, 2021 r.
akryl, spray na płótnie, 120 x 90 cm
sygnowany l.d. róg: 'Świderski'
sygnowany i opisany na odwrociu: ' My Future Is Not So Colorful | Paweł Świderski | 2021r.
cena sprzedaży: 3600 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Facet w żółtym sweterku, 2021 r.
olej na płótnie, 50 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: 'Trojan 2021'
sygnowany i opisany na odwrociu: 'H.Trojan 2021 | "Facet w żółtym sweterku" | 50/60 olej'
cena sprzedaży: 2200 zł
cena wywoławcza: |
1500 zł
Słowa, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 50 cm
sygnowany l. d. róg: 'monogram. 21' sygnowany i opisany na odwrociu: '"Słowa"'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Płacz, czyli smutek Anny po wyruszeniu syna w drogę, 2021 r.
akryl na płótnie, 110 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ' T.KURAN 2021 | "Płacz, czyli smutek Anny po wyruszeniu syna w drogę" | Stary Testament Księga Tobiasza Rozdz. 5,18-23'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Podróż do Chin, 2021 r.
akryl, szlagmetal na płótnie, tondo 60 cm
sygnowany p. d. róg: ' Magdalena Rytel-Skórek 2020 r.'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Feminaporta, 2021 r.
olej na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Anna Osiecka | "Feminaporta" |
2021r.'
cena wywoławcza: |
1500 zł
Sonata 1 op. 6, 2020 r.
olej na płótnie, 110 x 90 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ' "Sonata 1 op. 6" | Z.Blekiewicz '20/21 '
cena wywoławcza: |
1500 zł
Kobieta z koralami, 2021 r.
technika własna na płótnie, 60 x 60 cm sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Renata Szyszlak | „Kobieta z koralami | 2021 r.’
cena wywoławcza: |
1000 zł
Jak muzyka 5, 2021 r.
akryl, tusz akrylowy, spray, akwarela na surowym lnianym płótnie,100 x 120 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Natalia Fundowicz | "Jak muzyka 5" | 2021'
cena sprzedaży: 2500 zł
cena wywoławcza: |
2000 zł
Sea Mood, 2021 r.
emulsja winylowa na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:' Paweł Świątek | "Sea Mood" | 2021'
cena wywoławcza: |
1300 zł
W kadrze, 2021 r.
olej, akryl na płótnie, 45 x 45 cm sygnowany i opisany na odwrociu: ' W kadrze olej/akryl płótno | monogram'
cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza: |
1500 zł
Spokój, 2021 r.
olej, akryl, szlagmetal na płótnie, 90 x 90 cm sygnowany p.d. róg:' A. Kappa'
cena sprzedaży: 3600 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Gdynia. Sea Towers, 2021 r.
olej na płótnie, 80 x 60 cm sygnowany p. d. róg: 'monogram' sygnowany i opisany na odwrociu: 'Magdalena Tuźnik 2021'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Kromka chleba, 2020 r.
technika mieszana na tekturze, 100 x 70 cm sygnowany p. d. róg: 'A. Ruman 2020 r.'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Berlin - kolumna, 2017 r.
olej na płótnie, 140 x 35 cm sygnowany p. d. róg: 'rozmus '17' sygnowany i opisany na odwrociu: 'natalia rozmus | "Berlin - kolumna" | 2017'
cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza: |
1500 zł
Szara kompozycja z ludźmi, 2021 r.
olej na płótnie, 60 x 100 cm sygnowany p. d. róg: 'F. ŁOZIŃSKI'
cena sprzedaży: 2400 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Wojaczek, 2020 r.
akryl na płótnie, 110 x 110 cm sygnowany i opisany na odwrociu: ' "Wojaczek" | Mariusz Drabarek | Wrocław 14.10.2020
cena wywoławcza: |
1200 zł
Tondo babka, 2021 r.
akryl na płótnie, tondo 70 cm sygnowany i opisany na odwrociu: 'Make it simple "tondo babka" 2021'
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Opalające się, z cyklu 'Siostry', 2021 r.
olej na płótnie, 80 x 60 cm sygnowany i opisany na odwrociu: ' "Opalające" się, z cyklu 'Siostry'| Agnieszka Brzezińska 2021'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Rabaty VII, 2018 r.olej na płótnie, 80 x 90 cm sygnowany l. d. róg: 'E. BOUKOURBANE'
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł